Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2021

65 İle Yeni Atanan Milli Eğitim Müdürleri 12 Ocak 2012

65 İlin Milli Eğitim Müdürleri Değiştirildi !!!

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’in bir süre önce hayata geçirileceğini açıkladığı Bakanlık’ta yeniden yapılanma çalışmaları çerçevesinde 65 ilin Milli Eğitim Müdürü değiştirildi. İstanbul ve Ankara dahil olmak üzere, 16 ilin ise Milli EğitimMüdürü yerini korudu. Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, bir süre önce 81 ilin yöneticilerini tek tek taradıklarını belirterek, görevden almaların performans kriterine göre belirleneceğinin sinyalini vermişti. MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, yeni atanan müdürlerin listesi şöyle: Adana: Mehmet Ali Selamet, Adıyaman:Zülfü Toman, Afyonkarahisar: Metin Yalçın,Ağrı: Bilal Yılmaz, Amasya: Gıyaseddin Taş,Artvin: Mustafa Yanmaz, Aydın: Pervin Töre,Balıkesir: İbrahim Aydın, Bilecik: Süleyman Şişman, Bingöl: Yakup Sarı, Bolu: Recep Aldoğan, Burdur: İsmail Çetin, Çanakkale:Şaban Karataş, Çankırı: Yaşar Petek, Denizli:Sabahattin Akgül, Diyarbakır: Hadi Ağırbaş,Elazığ: Reşat Çetin, Erzincan: Necmi Özen, Giresun: Necati Akkurt, Gümüşhane: Galip Gülmez, Hakkâri:Mehmet Yakut, Hatay: Osman Şimşek, Isparta: Sabri Caner, İzmir: Reha Bardakçı, Kars: Yıldırım Alkış,Kastamonu: Sabri Özdemir, Kırşehir: Halil Şahin, Konya: Mustafa Uslu, Kütahya: Coşkun Esen, Manisa: Mustafa Altınsoy, Kahramanmaraş: Mesut Alkan, Mardin: Ziya Esen, Muğla: Ertuğrul Dizdar, Muş: Ali Tatlı, Nevşehir:Abdülgaffur Büyükfırat, Niğde: Celalettin Ekinci, Ordu: Nevzat Türkan, Rize: Saffet Yıldırım, Sakarya: Selim Yavuz Sandıkçı, Samsun: Mustafa Cora, Siirt: Devlet Davut Okçu, Sinop: Mehmet Emin Akkurt, Sivas: Turan Akpınar, Tekirdağ: Halis İşler, Tokat: Levent Yazıcı, Trabzon: Tamer Kırbaç, Tunceli: Haydar Yurdakul, Şanlıurfa:Mukadder Gürsoy, Uşak: Ömer Bulut, Yozgat: Saim Kuş, Zonguldak: Turgut Özbek, Batman: Şefik Akboğa,Şırnak: Yüksel Arslan, Bartın: İhsan Şeker, Ardahan: T. Fikret Eteker, Iğdır: Dinçer Ateş, Yalova: Ahmet Yurtman,Karabük: İsmail Gürpınar, Kilis: Şerafettin Kızıltaş, Osmaniye: Kadir Kılıç, Düzce: Murat Yazıcı.

Sabah -12 Ocak 2012

65 İlin Milli Eğitim Müdürü Değişti 12 Ocak 2012 Perşembe, Değişen Yeni Gelen Atanan Milli Eğitim Müdürleri 12.01.2012 , Yeni Milli Eğitim Müdürü Kim 12 Ocak 2012 , Değişen Yeni Atanan Milli Eğitim Müdürleri Kimler Hayatı Biyografi 2012 , Milli Eğitim Müdürü Kim Oldu Yorumlar

12 Ocak 2012

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. selahattin ar dedi ki:

  SAYIN MÜDÜRÜM
  ADANAMIZA HOŞGELDİNİZ,
  EĞİTİMİN TÜM BİRİMERİNE ÖZEN GÖSTERECEĞİNİZDEN KUŞKUM YOK.ANCAK BEN BİR ZİHİNSEL ENGELLİ BABASI OLARAK REHABİLİTASYON MERKEZLERİNE AĞIRLIKLI İLGİ BEKLİYORUM .TEKRAR İLİMİZE HOŞGELDİNİZ.SELAMLAR

 2. hasan dedi ki:

  Sayın bakan birde şu ilçe mili eğitim müdürlerini değiştirseniz ne iyi olurdu. Daha pc nin tuşuna basamayan ilçem illi eğitim müdürleri var. Aksaray Güzelyurt ilçe milli eğitim müdürünü bi inceleseniz. 25 yıldır aynı yerde müdürlük yapıyor. İlçe eğitimde sıfır.

 3. Ahmet dedi ki:

  Mehmet Ali Bey, ADANA’ya atandı. Adana’yı kıskanmamak elde değil. Önümüzdeki dönemde ADANA’yı takip edin, eğitimde yaptığı atılıma şahit olacaksınız. Kendilerine başarılar diliyorum.

  1. selahattin ar dedi ki:

   NEREDEN TANIYORSUNUZ BİLEMEM AMA MUTLAKA DOĞRULUK PAYI VARDIR.VE TEMENNİM DE ODUR.

 4. AĞRILI AĞRIIII... dedi ki:

  sınıf öğretmenliğini 6 buçuk yılda bitiren bir öğretmende ağrı iline müdür olarak atandı…çok kalifiye bir müdür çünkü eski enerji bakanı TANER YILDIZ ın akrabasıymışş…PEH PEH PEHHH…

 5. Muzaffer dedi ki:

  Adana ili çok şanslı Eğitimin tabanında gelen işinde taviz vermeyen dürüst çalışkan bir Milli Eğitim Müdürü atandı

 6. Tayfur ÖZER dedi ki:

  Benim Milli Eğitim Müdürüm Trabzon’a İl Milli Eğitim Müdürü oldu. Ayvalık kaybetti ancak Trabzon çok kazandı. Keşke tüm müdürler bu yapıda ve çalışkanlıkta olsa. 2,5 yıl çalıştık hiç siyaset yönünü göstermedi, Radikal islamcılardan milli eğitimin temizlenip bu yapıda insanlarla donatılması lazım.

 7. Ahmet Ziya GERİGELMEZ dedi ki:

  Bir de şu ilçe milli eğtim müdürlerini değiştirseniz o zaman TÜRKİYE rahatlar.Halen köhnemiş ve geri kafalı diyebileceğimiz 40 yıldır müdürlük yapan ve derin devletin adamı denecek baskıcı müdürler var.Örneğin AKÇAABAT(TRABZON) ilçe milli eğitim müdürü bilgisayar kullanmasını bile bilmiyor.Mahkeme kararı ile 2008 de tekrar geri gelerek müdür olmuş.AKP döneminde atanan tüm mürülere ceza vermiş bir siyasi ve de sol görüşlü bir militan.Halbu ki AKÇAABAT o koltuğa layık birini ısrarla istiyor.Adam koltukta kalmak için CUMA namazlarına başlamış bir menfaatçı.Okul çalışanlarının ifadelerine bir başvurulsa tüm öğretmenler ve müdürler NEFRETLERİNİ beyan edecek.Bu hükümet her alanda temizlik yapıyor da bu insana neden dokunulmuyor?Yukarıdaki yazıda da Aksaray müdürünün değiştirilmesi isteniyor.Bunlara kulak verin.Eğitimde çağ atlayacaksak 80 zihniyeti ile idarecilik yapanları derhal ihraç etmeli ve Avrupa ile yarışmalıyız.Lütfen konu ile ilgilenin sayın hükümet.Beni takdir edeceksiniz o zaman bu konuda sizi aydınlattığım için.Başarı ve temizlik hareketinizin devamı dileklerimle….

 8. Nihal badem dedi ki:

  Aksaray Milli Eğitim Müdürü neden değiştirilmedi. Daha ne kadar çekeceğiz bu adamı !! yeter yeter alın şu adamı artık !!!

Yorum Yaz