6. Sınıf Bilişim Teknolojileri Dersi Yıllık Planı

derszamani.net olarak sitemizde öğretmenlerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. İlköğretim 6. sınıf öğretmenlerine gerekli olacak 6. sınıf Bilişim Teknolojileri ( Bilgisayar Dersi )yıllık planını sitemize ekledik. Aşağıdaki süre sayımının sonunda beliren linke tıklayarak planı indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyada kendinize göre değişiklikler yaparak, planı kullanın. Lütfen dosya indirme linkinde ya da dosyada yer alan problemleri yorum yazarak bizlere iletiniz, en kısa sürede düzeltilecektir.

İlköğretim 6. Sınıf Bilişim Teknolojileri Yıllık Planı (aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin linke tıklayın İndirin)

 [download id=”236″]

6. Sınıflar Bilişim Teknolojileri Yıllık Planı 2018 2019, İlköğretim 6. Sınıf Bilişim Teknolojileri Dersi yıllık Plan İndir, İkinci 6. Sınıflar İçin Bilişim Teknolojileri Yıllık Planı Word Doc Excel xls İndir Yükle, Bilişim Teknolojileri 6. Sınıf Yıllık Planı Örneği Şablonu 2018 2019, 6. Sınıf Bilişim Teknolojileri Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Plan MEB 2018 2019, Milli Eğitim Bakanlığı 6. Sınıf Bilişim Teknolojileri Planı Yeni Güncel

23 yorum

  1. lan ben böle sitenin var ya ……………………………………………………………………………………………… doğru düzgün yazın 13-14 yazıon 11-12 çıkıo ben böle işin ……………………………………….

    • eğer perfonmans notun 85,75,80 veya90 100 gibi not ise senin sınav notunu düzeltir tatlım bu yüzden sınavlara çalış ve perfonmans ödevlerini düzenli yap bak ben bunu uyguladım taktir ve basarı belgesi almayı hak ettim bide derstte kalkıyorum daha yazıyı yazmadan önce sonra yazıyorum yazım düzenli defter ciltim kırışmış değil çantamı ders sırasınagöre hazırla hemen lup diye atma tenefüste koşma terlersin arkadaslarınla gez sohbet et terlersen dersi dinleyemiyosun kasıntıdan sonra anlamadığın seyi hoçaya tenefüste özel olarak anlat düzrüst ol arkadaslarına karsı emin değilsen bile kalk söyle sınavda anlamadığını sallama boş bırak tamammı öle uzatma felanda bahane benim notlarım şahane :)

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.