5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

Öğrencilere sevindirici haber, sonunda birinci dönemini bitirip sömestre tatiline giriyoruz.  Cuma günü tüm yurtta öğrenciler yaz tatiline giriyor. E-okul notlarının hemen hemen tamamen girildi. Notlar e-okulda belli yani. 5. sınıf öğrencileri takdir teşekkür hesaplama için heyecanlı durumdalar. 5. sınıf takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır. İsterseniz bu durumu kısaca açıklayıp, sizlere 5. sınıf takdir teşekkür hesaplama robotunu takdim edelim. Takdir teşekkür hesaplama işlemi, yazılı notu olan tüm derslerin e okul dönem sonu ortalamasının ders saatleriyle çarpılıp toplanması ve sonrasında haftalık ders saatine bölünmesiyle ortaya çıkan ortalamaya göre yapılır. Bu işlem sonucunda çıkan ortalama 70 ile 85 arasındaysa teşekkür belgesi; 85 ile 100 arasındaysa takdir belgesi alınır. Ayrıca takdir teşekkür belgesi alabilmek için Türkçe dersi en az 55, diğer dersler ise en 45 olmalıdır. Buyrun 5. sınıf takdir teşekkür hesaplama robotu:

5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama İçin Tıkla

5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama İşlemi İle İlgili Olarak Yorumlarınızı ve Sorularınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz…

149 yorum

 1. allah hepinize taktir nasip etsin
  bakın birbirinizle değil kendinizle yarışmayı unutmayın tamam mı ?
  bakın ben hep taktir aldım kardeşlerim
  inşallah iyi liselere gidiniz unutmayın ki bu ülkenin simitçilere çöçülere işçilere ihtiyacı var .
  eğer ki herkez doktor hakim öğretmen olursa kimler etrafı temizleyecek kimler binayı yapacak
  hiç kendinizi üzmeyin
  KARDEŞLERİM
  KANKİLERİM
  MELKLERİM
  BİRİCİKLERİM YAA
  SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM
  inşallah benim kardeşimde taktir alır dua edin lütfen
  ÇOK TATLISINIZ
  YERİM SİZİ HER AN
  DİKKAT EDİN
  <3SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM KARDEŞLERİM<3
  HEPİNİZİ ÖPÜYORUM
  BOL BOL BAŞARILAR <3 …
  NOT BANA HER TÜRLÜ YORUMU YAPABİLİRSİNİ
  ALLAH HAERKEZE BAŞARI NASİP ETSİN <3<3
  CANLARIM…

  • Teşekkür ederiz ama ben 4 sınıf takdir 5.sınıf teşekkür oluyor bende sana başarılar dilerim Zeynep çok iyi sevecen cana yakın sıcak kanlı birine benziyor BENDE HEP SANA BAŞARILAR DİLERİM HEP MUTLU GÜZEL GĞZLERİN HEP MUTLU MESUT BAŞARILI OLSUN DİLERİM MİNİK KALBİNDEKİ O HEYCANI, HİÇ AMA HİÇ KAYBETME ANLADIĞIMA GÖRE DERSLERİN ÇOOOK İYİ. KARDEŞLERİNİN DE ÖYLE OLUR İNŞALLAH SANA BENZERLER NAZAR DEYMEZ MERAK ETME SON OLARAK ÇOK AMA ÇOK SEVDİĞİMİ DİYORUM YAZIMI BİTİRİYORUM :)

 2. yaşasın ortalamam 98,95 ve matematiğim 100 geliyo
  çok mutluyum çok bir ipad ıphone alıcak babam
  onlardan bir yana yaşasın takdir gelecek
  matematiğim ilk sınavı 100 2.si 98 3.sü 100 çok mutluyum karneme 100 geliyo performanslarla beraber :D :D :D :D :D :D :D :D derslerimin hepsi 5 yaşasın

 3. Abi orda diyoki Takdir veya Teşekkür Belgesi almak için;
  Türkçe Dersi en az 55 puan ve üstü olmalı
  Diğer dersler de en az 45 puan olmalıdır.
  Ama ben öyle girdim olmuyo herhangi bişe almıyom bune böle!Ama benim ortalamam 95 söleyem

 4. merhaba ben ruya ece su sana bır sey soylemem gerekır. öncelıkle kolejte okuyanların notlerı şişirilir seninde notlerın emınımkı oledır 100 gelmez ortalaman da ayrıca bızde kolejde okusaydık bızde 100 olurdu ortalamamız lufen hava atma bizi kasmıyo….:) :):):)):):)

 5. merhaba arkadaşlar ben ece su arslan doga koleji çankayada okuyorum hayatım boyunca hiç dördüm olmadı hep beşti takdirle geçtim hep küçükken ise hep pek iyi ile şimdide hepsi beş hepsi 100 çünkü sizlerede başarılar dilerim

 6. arkadaşlar ben 1.dönem 0.26 puanla taktiri kaçırdım puanım 84.74 tü. Bu dönem de 0.20 puanla kaçırabilirim ama taktir gelir notlarım çok güzel off teşekkür neden varsın sen :)

 7. hello benim puanımı söylesem altınıza yaparsınız şöyle he ben bu arada afrikada yaşıyom şimdi turkeydeim deminki yazan ben değildim emineydiokız biraz aklında var karnesi hep bir ben iyidir kendinize iyi bakın

 8. bence hiç öle çatlayın patlayın demeyin günün birinde bir başınıza gelirki o zaman siz de çatlayıp patlarsınız bencil şeyler sizi gıcıklarrrr… ha ha ha dimi arkadaşalrrrrr :)

 9. yha off arkadaşlar ortalamam düşük ama yine de takdir gelir inşalllah 3tane 4 var karnede ama inşallah birisi kurtulacak neyse 3 yok yha buna şükredelimmm offf pofff….

 10. Cok da mutlu degılım ya :( Takdir alıyorum almasına ama hepsı bes degıl. Bes olsaydı yenı telefon gelecektı. Sozlu notlarından kacırıyorum. 3 tane 4 var. Neyse yapcak bısıy yok artık. Yınede Takdır’e sukretmeli :))))

 11. arkadaşlar bütün ortalamalarınızı girerseniz ne alacağınızı görürsünüz eğer girmesseniz ortalamanız gözükür ama ne alacağınız gözükmez ve 70,50-84 arası teşekkür 84,50-99 arası takdir bilgilerinize…

 12. Şimdi 5. sınıf takdir teşekkür hesaplama sistemine göre takdir alıyorum. Sadece bir tane dersim 4 geri kalan hepsi 5. Her zaman olduğu gibi bu dönem de takdir geliyor. Alamayanlar kıskançlıktan çatlasın patlasın :)

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.