Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Yıllık Planı - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 04 Temmuz 2022

4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Yıllık Planı

derszamani.net olarak sitemizde öğretmenlerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. İlköğretim 4. sınıf öğretmenlerine gerekli olacak 4. sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ( DİKAB ) yıllık planını sitemize ekledik. Aşağıdaki süre sayımının sonunda beliren linke tıklayarak planı indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyada kendinize göre değişiklikler yaparak, planı kullanın. Lütfen dosya indirme linkinde ya da dosyada yer alan problemleri yorum yazarak bizlere iletiniz, en kısa sürede düzeltilecektir.

İlkokul 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı (aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin linke tıklayın İndirin)

 

          
Aşağıdaki Sürenin Sona Ermesinden Sonra Tıklayın İndirin

4. Sınıflar Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı 2018 2019, İlkokul 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi yıllık Plan İndir, İkinci 4. Sınıflar İçin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı Word Doc Excel xls İndir Yükle, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 4. Sınıf Yıllık Planı Örneği Şablonu 2018 2019, 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Plan MEB 2018 2019, Milli Eğitim Bakanlığı 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Planı Yeni Güncel

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ahsen dedi ki:

  Teşekkürler güzel hazırlanmış.. İlköğretim 8. sınıf din kültürü yıllık planını da eklerseniz sevinirim. bir de 4. sınıf yıllık plan başlığı altında 3. sınıf beden eğitimi yıllık planı indirme linki çıkıyor. 4. sınıfı da eklemenizi rice ederim. hayırlı çalışmalar.

 2. DİLEK dedi ki:

  Din Kültürü dersi nerede?

 3. hocam dedi ki:

  beklerken bi yorum yapalım bari:D

 4. ihk79 dedi ki:

  bekleme süresi çokmu sürüyor acaba hala bekliyorum…

 5. ihk79 dedi ki:

  başlık varda din kültürü yıllık planı nerede…

 6. ali dedi ki:

  çok güze olmuş la adam gibi bişee yapın ……………………….

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781