28 Ekim 2013 Pazartesi Okullar Tatil mi

28 Ekim Tatil mi, 28 Ekim 2013 Pazartesi okullar tatil mi olacak mı

28 Ekim 2013 Pazartesi Günü Tatil olacak mı?

Bu yıl MEB’in iş takviminde belirtildiği üzere 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatili, Cumartesi ve Pazar günleri ile birleştirilerek 4 gün yapılıyor.

Böylece 26-27-28-29 Ekim günleri resmi tatil oluyor. Bilindiği üzere yönetmelikle Cumhuriyet Bayramı 28 Ekim günü öğleden itibaren başlar deniyor. Bu durumda yarım gün tatil var ancak, bugünün pazartesiye denk gelmesinden dolayı hafta sonuyla birleştirilip 4 gün tatil edilmesi durumu var.

Sizce 28 Ekim Okulların Tatil Olması Doğru Bir Uygulamam mı ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

7 yorum

  1. Bence tatil olmalı.
    Tam sınavların başlayacağı hafta çalışmamıza imkan sağlayacak,memleketine giden öğrenciler var ve evi okula uzak olan öğrenciler var yarım gün için eziyet çekmeyelim!

  2. bence 28 ekimde tatil olsun çünkü sınav zamanı nede olsa çocukların çalışması lazım :) 29 zaten cumhuriyet bayramı önemli bir gün olduğundan bu günün kesin tatil olması lazım 28 tam gün tatail yapsanız hem çocuklar hemde aileri sevincecek. :)

  3. Bence tatil olmamalı, 28 Ekim tatil neden oluyor ki, hadi 29 ekim bayram anladık. Gerisi saçma, hep tatil oluyor derslerden geri kalıyoruz, bence 29 ekim de tatil olmasın.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.