2017 LYS-1 Geometri Soruları ve Cevapları LYS Yorumları ÖSYM Sayfası

LYS-1 Geometri soruları ve cevapları ÖSYM ile eş zamanlı olarak her zaman olduğu gibi derszamani.net’te. 17 haziran 2017 LYS Geometri sınav soruları ile cevap anahtarı adayların da yorumları ile birlikte güncellenerek sayfamızda olacak. 2017 LYS matematik soruları ÖSYM indir sayfası ile LYS matematik yorumları ve LYS 1 Geometri cevapları alttan görebilirsiniz. 2017 LYS GEOMETRİ SORULARI

2017 LYS-1 Sınav Soruları ile cevap Anahtarı Birazdan Bu Sayfada. Aşağıdan Sınava Dair Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz.

Sınavın başlama saatinden 15 dakika önce, adayların sınav binalarına alınma işlemi tamamlandı. Saat 09.45’ten sonra gelen adaylar sınav binalarına alınmadı.Sınav, tek oturumda uygulanacak ve 135 dakika sürecek. LYS-1’de matematik testinde adaylar 80 soru cevaplayacak. Matematik testinde 3 soru, kısa cevaplı şekilde sorulacak. Adaylar sorunun cevabı olan rakamı cevap kağıdının ilgili alanına yazacak ve kodlayacak. Cevap kağıdının değerlendirilmesinde kodlanan bilgiler optik okuyucu tarafından okunacak. Doğru olarak yazılan ancak, kodlanmayan veya yanlış veya eksik kodlanan cevaplar işleme alınmayacak.

LYS MATEMATİK PELİN’İN HESAP MAKİNESİ ZORLADI

LYS1 Matematik sınavından çıkan adaylar Matematik testindeki ‘Pelin’in hesap makinesi’ sorusu zorladı. Adaylar sınav çıkışı Twitter’da Pelin’in hesap makinesi sorusu için şunları yazdı:

 

2017 LYS-1 Soruları ve Cevapları

2017 LYS-1 Geometri Soruları Sizce Nasıldı Hatırladığınız Cevapları Yorumları Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

72 yorum

  1. Ulan o geometri sorularına Tales’i, Eflatun’u, Pisagor’u getirin 3lü koalisyon kursunlar yine yapamazlar! çok zorladı beni. hatırladığınız cevaplar varsa paylaşın arkadaşlar benim beyin yandı.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.