Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2021

2015 Yılbaşı Tatili Kaç Gün

Yılbaşı tatili kaç gün olacak 2015, 2015 yılbaşı tatili ne zaman ve kaç gün olacak işte ayrıntılar :

1 Ocak 2015 Perşembe Okullar Tatil mi Bankalar-Resmi Kurumlar Açık mı Kapalı mı, Yılbaşı okullar tatil mi 1 Ocak bankalar açık mı resmi kurumlar tatil mi bilgisi.

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte 1 Ocak’ta hangi kurum kuruluşların tatil yapacağı merak edilen konular arasında. Peki 1 Ocak’ta hangi kurumlar tatil yapacak, o gün okullar tatil mi? İşte cevabı:

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Ocak günü ülkemizde ve tüm dünyada resmi tatildir. Banka, sağlık ocağı,  okul gibi devlet kuruluşları 1 Ocak Perşembe günü tatil olacaktır. Bununla birlikte  devlet hastanelerinin poliklinikleri, Kültür ve Turizm bakanlığına ait müzeler ve diğer devlet daireleri tatil yapacak kuruluşlar arasındadır.

Vakıf Üniversiteleri de yılbaşına tatil ile başlayacak olmakla birlikte devlet üniversitelerinin ise eğitim öğretime devam edeceği tahmin ediliyor.

Okullar 1 ocak Perşembe günü tatil olduğundan öğrenciler bu günde okula gitmeyerek bir günlük tatil yapacak. 2 Ocak Cuma ders zilinin çalması ile birlikte öğrenciler yine okul sıralarında derslerini görmeye devam edecekler.

2015 Yılbaşı Tatili Hakkında Düşüncelerinizi Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. hülya dedi ki:

    bence çok iyi olmuş, okullar kapanmasın ben her gün okula gitmek istiyorum tatillerden bıktık ya, çalışalım arkadaşlar yılbaşı tatili 1 gün olsun yeter fazla bile

  2. offelye dedi ki:

    ne işime aradı 1 gün okul yok yAAA :(

Yorum Yaz