11. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

2011 – 2012 Eğitim Öğretim yılın ilk döneminin sonuna yaklaşırken 11. sınıf öğrencileri için takdir ve teşekkür hesaplamasının nasıl yapılacağını anlatmak istedik. Öncelikle, “Neden bu sitede otomatik hesaplama programı ( robotu ) yok ?” diye soran öğrencilere cevabımız : Her lisedeki ders programı ve ders saatleri aynı olmadığından dolayı sizlere kendiniz hesaplayabilmeniz için yöntemi anlatma gereği duyduk. Ayrıca en güvenilir yöntemin bul olduğunu belirtmek isteriz. ( Lise 3 ) 11. Sınıf takdir teşekkür hesaplama işlemi şu şekilde yapılır:

>> Dönem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile çarpılır. Daha sonra çarpım sonuçları derslerin haftalık ders saatleri toplamına bölünür. Çıkan sonuç :-Derslerin her biri 45.00 puandan aşağı olmamak şartı ile tüm derslerin dönem ağırlıklı puan ortalaması 70. 00-84 .99 olanlar Teşekkür;-85.00 puan ve yukarı olanlar takdir alırlar.

11. Sınıf Teşekkür Hesaplama 2018 2019, Lise 1 Takdir teşekkür Hesaplama , 11. Sınıf Takdir teşekkür Hesabı, Lise 3’te Takdir Teşekkür Nasıl Hesaplanır , 11. Sınıflar İçin Takdir Teşekkür Hesaplama Formülü 2018 2019 , Takdir Belgesi Teşekkür Belgesi 11. Sınıf Hesaplama Robotu

11. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Konusunda Merak Ettiğiniz Hususları Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Anında Bizlere İletebilirsiniz ..

19 yorum

  1. yıl sonu not ortalaması 4-5 diye mi hesaplanıyor yoksa 70 – 85 diye mi cok merak ediyorm bilgilendirirseniz sevinirim. Yönetici cevabı : 100’lük sisteme göre hesaplanır. Yani 70-80 şeklinde dediğiniz gibi.

  2. Ya ben daha farklı hesapladım.Örneğin;Matematik 4 düşünüyo,4 saatimiz olduğu için 4 ile çarpıyosun.Bütün dersleri böyle yapıp topladıktan sonra.Toplam ders saatine bölüyosun.4,50 ve yukarısı çıkarda takdir alıyosun.Banada edebiyat hocam söyledi.Lise 3 teyim bu arada.Benim yaptığım yöntemde doğru mu? Lütfen bilgisi olan paylaşsın..

  3. öncelikle adım gerçekten tatlım hiç sevmiyorum adımı ama neyse 69.80 olduğuna göre teşekkür alabilirsin melikecim ben bir öğretmen ölarak bunu sana garantiliyorum ama canım bu puanla üniversitelere zor girersin. kısacası teşşkür alabilirsin melikecim.

  4. ben 11. sınıftayım. meslek lisesinde okuyorum, ortalamam hemen hemen 69.80 falan acaba? teşekkür alabiliyor muyum çok merak ediyorum, meslek lisesi olduğum içinde teşekkür belgesi falan hesaplayamıyorum. lütfen yardım edin acil !!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.