Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2022

1. Sınıf Okuma Metni Metinleri Etkinliği Dosyası

İlköğretim  1. Sınıf Okuma Metni Metinleri bu sayfadan indirebilirsiniz. 1. Sınıf Okuma Metni Metinleri için aşağıdaki sürenin sona ermesi bekleyiniz ve ardından linke tıklayarak dosyayı indiriniz. Dosya hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız. derszamani.net olarak öğretmenlerimize ve öğrencilerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz.

.

.

 

  1. Sınıf Okuma Metni Metinleri

 

          
Aşağıdaki Sürenin Sona Ermesinden Sonra Tıklayın İndirin

2018 2019 2015  1. Sınıf Okuma Metni Metinleri, 1. Sınıf Okuma Metni Metinleri İndir Yükle,  1. Sınıf Okuma Metni Metinleri Word Excel Doc xls İndir, 1. Sınıf Okuma Metni Metinleri Etkinliği Dosyası Şablonu Örneği İndir, 1. Sınıf Okuma Metni Metinleri İçin MEB 2018 2019, 1. Sınıf Okuma Metni Metinleri Taslağı Etkinlikleri Güncel Yeni Sene Başı Sonu 1. Sınıf Okuma Metni Metinleri 1. Dönem 2. Dönem dosyası İndir 2018 2019 2015

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. aslı dedi ki:

    bir varmış bir yokmuş bir maymun varmış sizde bunun gibi şeyler bulun lan hadi ben im kardeşime sınıf ile ilgili lazımm

  2. aslı dedi ki:

    bir varmış bir yokmuş bir maymun varmış sizde bunun gibi şeyler bulun lan hadi ben im kardeşime sınıf ile ilgili lazımm

  3. emre dedi ki:

    bana 1.sınıf metin lazım mesela tilki ile maymunnun arkadaslıkları gıbı bısı oyle bır metınını z warsa cevap yazın :)))))))))))))))

Yorum Yaz