Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Eylül 2021

1 Ocak 2014 Çarşamba Okullar Tatil mi Bankalar-Resmi Kurumlar Açık mı

1 Ocak 2014 Çarşamba Okullar Tatil mi Bankalar-Resmi Kurumlar Açık mı Kapalı mı, Yılbaşı okullar tatil mi 1 Ocak bankalar açık mı resmi kurumlar tatil mi bilgisi.

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte 1 Ocak’ta hangi kurum kuruluşların tatil yapacağı merak edilen konular arasında. Peki 1 Ocak’ta hangi kurumlar tatil yapacak, o gün okullar tatil mi? İşte cevabı:

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Ocak günü ülkemizde ve tüm dünyada resmi tatildir. Banka, sağlık ocağı,  okul gibi devlet kuruluşları 1 Ocak Çarşamba günü tatil olacaktır. Bununla birlikte  devlet hastanelerinin poliklinikleri, Kültür ve Turizm bakanlığına ait müzeler ve diğer devlet daireleri tatil yapacak kuruluşlar arasındadır.

Vakıf Üniversiteleri de yılbaşına tatil ile başlayacak olmakla birlikte devlet üniversitelerinin ise eğitim öğretime devam edeceği tahmin ediliyor.

Okullar 1 ocak Çarşamba günü tatil olduğundan öğrenciler bu günde okula gitmeyerek bir günlük tatil yapacak. 2 Ocak Perşembe ders zilinin çalması ile birlikte öğrenciler yine okul sıralarında derslerini görmeye devam edecekler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz