Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2017

Yunan Dili ve Edebiyatı Taban Puanları

Yunan Dili ve Edebiyatı Taban Puanları

2017 Yılında Üniversite tercihi yapacak olan ve Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünü seçecek üniversite adayları için Yunan Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ile Yunan Dili ve Edebiyatı 2016 YGS LYS Yerleştirme Başarı sıralamasını sırasını sayfamıza ekledik.  Bu puanlar 2016 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2017 YGS ve LYS’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar .  2016 2017 Yunan Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Kontenjanları :

Program Adı Fakülte Bölüm Puan Türü Genel Kont. Genel Yer. En Küçük Puan En Büyük Puan
ANKARA ÜNİVERSİTESİ Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Yunan Dili ve Edebiyatı DİL-2 20 21 265,28795 323,59221

Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü Taban Puanları 2016 2017, Yunan Dili ve Edebiyatı Başarı Sırası sıralaması 2016 2017, Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü Olan Üniversiteler, Yunan Dili ve Edebiyatı Puanı 2016, Yunan Dili ve Edebiyatı Puan Türü, Yunan Dili ve Edebiyatı Hangi Üniversitelerde Var, Yunan Dili ve Edebiyatı Kontenjanları 2016 2017 1. Öğretim 2. İkinci Öğretim

Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümünü Seçmeyi mi Düşünüyorsunuz? Bu Bölüm Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Hemen Paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarak yorumlarınızı hemen yazın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. diomedes dedi ki:

    sevgili kardeşlerim; bu bölüm istanbul ve akdeniz’de de eski yunan dili ve edebiyatı diye geçer. bölümün içeriğine gelirsek iş imkanı yok değil ama çok çok zor. yok değil dediğim de %1 falan. ama yok ben genel kültürümü arttırırım, bilgili, entelektüel bir insan olmak istiyorum diyorsanız tam size göre. koca bir emek ve sabır ister, çok sabırlı olmanız lazım, daha vizeler gelmeden sınıfın 15 kişiye düştüğünü gördü bu gözler. eski yunanca’yı ve latince’yi güncel dillerle kıyaslamak gibi bir hataya düşmeyin gerçekten çok çok farklı. bu bölümde hayata bakış açınız çok değişecek, çoğu bilimin, hatta sanatın, felsefenin daha birçok şeyin kökü eski yunanca’dır. aa şu kelime buradan mı geliyor diye şaşıracaksınız. sırf açıkta kalırım korkusuyla gelmeyin, ilginiz yoksa hiç gelmeyin, sıkılırsınız bitse de gitsek moduna girersiniz. ama mitolojiye, tarihe, felsefeye ilginiz varsa lokum gibi bölümdür sevgilerimle.

  2. Ahmet dedi ki:

    Merhaba!
    Rica etsem bu bölümde okuyan arkadaşlar yorumlarını yazabilirler mi?

    Teşekkürler

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları miraç kandili mesajları