Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Ocak 2019

Yirmi Yıl Önce Olmayıp Günümüzde Kullandığımız Teknolojik Ürünler Nelerdir? Bu Ürünlerin Yaşantımızdaki Yeri Nedir?

Aşağıda yirmi yıl önce olmayıp günümüzde kullandığımız teknolojik ürünler nelerdir bu ürünlerin yaşantımızdaki yeri nedir kısaca olarak ele alacağız.

Teknoloji günümüzde çok hızlı bir şekilde gelişmekte ve yaygınlaşmaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünlerin her geçen gün yeni model ve özelliklerle hayatımıza girmesi bilimsel araştırmaların gelişmesiyle sağlanmaktadır. Bu nedenle yirmi yıl önce hayatımızda olmayan ama günümüzde hayati ihtiyaçlarımızı karşıladığımız teknolojik ürünler bulunmaktadır.

Telefon, televizyon, bilgisayar gibi ürünler günlük hayatımızda yirmi yıl önce yaygın ve gelişmiş olmayarak kullanılmaktaysa da günümüz etkisini oluşturamamıştır. Medikal cihazlar olarak solunum cihazları, protezler gibi teknik ürünler yirmi yıl önce sakatlıkların ve engellerin üstesinden gelmemize imkan vermiyordu. Günümüzde ise bu durum aşılmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. danla bilic dedi ki:

    harika, Selam herkese bu bilgi harbiden hayran bıraktı, ödevimde kullandım Yirmi Yıl Önce Olmayıp Günümüzde Kullandığımız Teknolojik Ürünler Nelerdir? Bu Ürünlerin Yaşantımızdaki Yeri Nedir? ödevimi yaptım, bu arada okulun en güzel ve çalışkan kızıyım kıskanmayın :)

Yorum Yaz