8:56 pm - Pazartesi Mart 27, 2017

Yeni Yıl Yeni Umutlar Yeni Hayaller ile İlgili Kompozisyon

Cuma, 7 Ekim 2016, 23:57 | Öğrenciye Bilgiler | 7 Yorum

Yeni yıl yeni umutlar yeni hayaller ile ilgili kompozisyon örnekleri kısa ve uzun olarak okuyabilirsiniz.

Yeni Yıl Yeni Hayaller ve Yeni Umutlar Demektir

Yeni yıla girmeye birkaç gün kala pek çok kişiyi heyecan kaplamış durumda. Yeni yıla tüm insanlar yeni umutlarla girer ve hayatlarında yeni güzel başlangıçların olmasını dilerler.

Tüm insanların yeni yıldan beklentileri farklı farklıdır. Çocukların istekleri iyi bir karne, ödevden başarılı not alma, cep telefonu yada beğendiği ayakkabının onun olmasıdır. Yani çocukların istekleri onlar gibi masumdur. Yetişkinlerden bazıları yeni yıldan başarı, para,  şans, sağlık ve aşk ister. Bu istekler kişiden kişiye değişir. Ancak mutlaka herkesin bir dileği, isteği vardır.

Yeni yılda insanlar bir araya gelir, eğlenceli vakitler geçirilir, birlikte yemekler yenir ve gece sonunda hediyeleşilir. Tam yeni yıla girmekle birlikte milli piyango çekilişi yapılır. Bazı evlerde de bunun heyecanı yaşanır. Sonuç olarak yeni yıla bu şekilde girilir. Bizde yeni yılın yaklaşmasıyla şimdiden tüm takipçilerimizin mutlu ve huzurlu yeni bir yıl geçirmelerini diliyoruz.

Yeni Yıl Yeni Hayaller ve Yeni Yeni Umutlar Sözüyle İle İlgili Kompozisyon Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

7 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Yeni Yıl Yeni Umutlar Yeni Hayaller ile İlgili Kompozisyon"

 1. goqe dedi ki:

  abe çok güzel olmuq elinxe salık cok ixime yagaradq

 2. kübranur dedi ki:

  çok güzeldi

 3. büşra dedi ki:

  çok teşekkürler çok güzel olmuş ellerinize sağlık,ödevime çok yaradı sağolun…

 4. Rabia dedi ki:

  ben pıt yaptım…

 5. poıntcı Anıl dedi ki:

  vay ıyı ıdare eder saka maka mada faka

Yorum Yazın