Yaz Tatili İle İlgili Kompozisyon

Yaz tatili ile ilgili kompozisyon hakkında bilgi kısaca

Okulların kapanmasına çok az bir zaman kala tüm öğrenciler yaz tatili için heyecan duyuyor. Herkesin içindeki mutluluk ve sabırsızlık arttı çünkü herkes doya doya dinleneceği yaz tatilini düşünmeye başladı.

Yaz tatilinde bazı insanlar memleketlerine, bazı insanlar köyüne, bazı insanlar da tatil beldelerine giderler. Tatilde yaz sıcağıyla birlikte insanlar serinlemek için derelere, nehirlere, denizlere girerler. Yaz tatili diyince insanın aklına eğlence gelir. Kış boyunca insanların üzerinde biriktirdiği kasvet, yorgunluk, yaz tatilinin neşesi ve eğlencesiyle hepimizi terk eder. Dinlenmiş vücutlarımız yeni ve yorucu bir yıl için hazırlanır.

Öğrenciler için yaz tatili her ne kadar oyun, eğlence demek olsa da, bazı sorumluluklar da yerine getirilmelidir. Bu nedenle geçmiş konuların tekrar edilmesi ve bir sonraki yıla hazırlıklara başlanmasında fayda olacaktır. Her yaz tatilinin ardından zorlu bir eğitim öğretim döneminin başlayacağı unutulmamalıdır. Yaz tatili her güzel şey gibi bitecek ve okullar açılacak. Yaz tatilinde zorlu yıla hazırlık yapan öğrenciler, zor dönemlerinde bunların karşılığını mutlaka alacaktır.

Yaz Tatili İle İlgili Kompozisyon İngilizce Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

3 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.