Vitamin Kaydol Ücretsiz MEB 2018

Vitamin kaydol, meb vitamin ücretsiz kaydol bedava nasıl kayıt olunur ilkokul, ortaokul

İnternet ve bilgisayar hayatımızın her alanına girdi. Bir işe başladığımızda acaba bunu internet üzerinden nasıl halledebiliriz diye düşünüyoruz. Okulların açıldığı bu günlerde veliler çocukları için en iyi hizmeti nasıl alacaklarını düşünüp duruyorlar. Bunun da internet üzerinden bir çözümü var: MEB Vitamin

mebvitamin

Meb vitaminden ilkokul ve  lise öğrencileri ile birlikte,  öğretmenler için de bölümler ve bilgiler yer almaktadır. İlkokul öğrencileri için tüm dersler uygulamalı ve videolu şekilde anlatılmaktadır. Bununla birlikte sitede testler ve  problem çözümleri de bulunmaktadır. Bu site ders çalışmayı zevkli hale getirecektir.
Matematik, fen, Türkçe, sosyal bilgiler, resim, müzik, tarih , coğrafya ve diğer mevcut derslere Meb Vitamin üzerinden ulaşmak mümkündür.

Meb Vitamin’e ücretsiz üye olabilirsiniz. Bu site ders tekrarlarınızı bu site üzerinden yapabileceğiniz Milli Eğitim Bakanlığı destek sitesidir. Okulda öğretmeninizin anlattığı konuları evinizde görsel olarak tekrarlayabilirsiniz.  Tüm uygulamalarınız ile  puan toplayıp puanlarınızı biriktirebilirsiniz.

Üye olmak için ise sadece TC kimlik numaranız, mail adresiniz ve doğum tarihinizden başka bir şeye gerek yok.

Vitamin Kayıt Olmak İçin Tıklayın

MEB Vitamin Kaydol ve Vitamin Ücretsiz Bedava Kaydol Konularıyla İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

41 yorum

    • Evet ücretli,ama 3 günlük deneme hesabı açabilirsin.Benim vardı 3 gün doldu ondan sonra bir daha giremedim.Okuluna sorarsan eba şifresi verirler.(vitaminin temasını kullanıyo)

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.