Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2018

Vine Nedir

Vine Ne İşe Yarar, Vine Nedir

Sosyal paylaşım sitelerinde Hakan Hepcan, Can Çekin gibi Vine fenomenlerinin isimlerini ve videolarını sıkça görüyoruz. Vine uygulaması, kullandığımız diğer medya programlarına çok benziyor. İnstagram gibi fotoğraf paylaşım platformunun yanında günümüzde kısa videoların paylaşıldığı Vine uygulaması da oldukça popüler bir uygulama oldu. 6 saniyelik kısa videoların izlendiği ve paylaşıldığı platformda mizah yüklü videolar izleyerek zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz. Hatta bu tarzda yapacağınız paylaşımlarla ileride siz de diğer Vine fenomenleri gibi şöhret olabilirsiniz.

vine nedir

Twitter, artık Vine uygulamasına özel bir sistem geliştirdi. Atılan tweetlere vine videolarının da eklenmesini sağladı. Vine’ın yaratıcılarının Twitter’ı satın almasıyla birlikte iki uygulama birbirine entegre edildi ve kısa zamanda büyük beğeni topladı. Vine uygulamasını AppleStore ve Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz. Başlangıçta sadece AppleStore’da bulunan ve sadece iPhone telefonlara yüklenebilen Vine, Android Market’ten piyasaya sürülünce daha da popüler oldu.

Vine uygulamasını yükledikten sonra twitter hesabınızla uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Bunun dışında başka hiçbir kayıt formunu doldurmanıza gerek yok. Sistem bu kadar basit çalışıyor. Önümüzdeki aylarda uygulamayı indirmenin ücretlendirme ihtimali var. Bu yüzden elinizi çabuk tutup Vine’ı bir an önce telefonunuza indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Vine Nedir ve Vine Uygulaması Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları