Vatan ve Bayrak Sevgisi İle İlgili Kompozisyon

Vatan ve Bayrak Sevgisi İle İlgili Kompozisyon hakkında bilgi kısaca.

Bir milletin sahip olduğu en önemli şey vatanıdır. Bayrak bu vatanın bağımsızlığının sembolüdür. O bayrak dalgalanmaya devam ettiği sürece bir millet varlığını ve vatanını koruyabilir/koruyabilmiştir demektir. Her millet için vatan ve bayrak kutsaldır.

Bir insan vatanını seviyorsa vatanı için çalışır. Gerektiği vaziyetlerde canını bile vermeye hazırdır. Atalarımız da bu mantıkla bu vatanı düşman elinden kurtarıp bizlere bırakabilmişlerdir. Canlarını bizler ve vatanımız için feda etmişlerdir. Milletimize bağımsızlık yakışmaktadır ve atalarımız bu bağımsızlığı sağlayabilmek için milli mücadeleyi sürdürmüşlerdir. Bayrağımız böylece gökyüzünde hala dalgalanabilir olmuştur.

Kanadı kırık bir kuş benzetmesi vatanı olmayan bir insan için uygun düşer. Büyük bir dünyada tek başına gibi hissederler. Bizler, sırf gezi için bile olsa vatanımızdan ayrıldığımızda hasret çekmekteyiz. Hiç vatanı olmayan birinin durumu ise çok daha kötüdür.

once-vatan-bayrak

Vatan ve Bayrak Sevgisi İle İlgili Yazı Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

22 Yorum Yapılmış “Vatan ve Bayrak Sevgisi İle İlgili Kompozisyon

  1. Önemli olan gecmisten bugune kadar surmus olan vatan sevgisi vatan savasi , bayrağımıza sahip cikmak bende kurdum ama ben vatanim icin olurum ALLAH şahidimdir

  2. bu uygulamadan gazla keyif alamadım yaaa ne biçim site laaaa bok gibi site yapıyolar agızlarına sıçtığım..

    1. Küfürlü konuşma çok da güzel bir site ve de vatanımızı ,bayrağımızı anlatıyor. Eğer bu siteden keyif almadıysan senin vatanını , bayrağını sevdiğin yoktur. Şimdi aklını başına topla . 😉

  3. Saolun çok yardımcı oldunuz….Ama benim yazdığı kompozisyon daha iyi ,açıklayıcı ve öz…

Bir Cevap Yazın

Top