Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Aralık 2017

Unthink.com Giriş – Nedir Hakkında Bilgiler

Facebook’u sevmeyen ve onu piyasadan silmeyi planlayan “sosyal devrim” sitesi, resmen devreye girdi.

Kendini “anti-Facebook” olarak lanse eden yeni sosyal ağ Unthink.com, dünyaya kapılarını açtı. DouglasBay Capital’den 2.5 milyon dolar fon desteğini arkasına alan şirket, sosyal ağları kullanıcıların kendi verilerine sahip olduğu daha açık, daha “dürüst” hale getireceğine inanıyor.

Reklam kampanyalarında Facebook’u yerinden etme amacını ön planda tutan Unthink, yeni bir sosyal ağ değil, sosyal bir devrim olduğu mesajını aktarıyor. Kontrol sahibinin ise Unthink değil siz olduğunuz vurgulanıyor. Şirket, bununla ilgili bir manifesto bile sunuyor. Unthink CEO’su Natasha Dedis, “özgür olmak istiyorsak, kendi iletişimimizi kontrol altında tutmalıyız… bu gücü geri almalıyız” diyor.

Dedis, Unthink fikrinin çocuğu Facebook’a kaydolmak istediğinde hizmetşartlarını okuduğunda doğduğunu söylüyor. Dedis, şartların herhangi bir zamanda değişebilmesi nedeniyle onları kabul etmek istememiş. Ancak çocuğunun Facebook’ta olması gerekiyormuş. Dedis, hangi kararı verirse versin, kötü bir anne olacağını farketmiş.

Unthink’te kullanıcı verileri markalara satılmıyor. Bunun yerine kullanıcı, sayfasına sponsor olacak markayı seçiyor. Herhangi bir marka seçmek istemeyen kullanıcılar, yılda 2 dolar ödeme seçeneğini tercih edebiliyor. Unthink’in web adresi: unthink.com

Unthink.com Nedir , Unthink.com Hakkında Bilgiler, Yeni Sosyal Paylaşım Sitesi Unthink.com, Unthink.com Kim Kurdu, Unthink.com Giriş Nasıl Yapılır , Unthink.com Üyelik Nasıl Yapılır , Unthink.com Nasıl Kuruldu

Star – 30 Ekim 2011

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Mugetsu dedi ki:

    Site şimdilik Türkçe değildir.Ama yakında o da olur.

  2. Sezgin dedi ki:

    Türkçesi yok ki…

  3. Yasin dedi ki:

    unthink.com a üye olsum ama siteyi bir türlü Türkçeye çeviremiyorum yardımcı olur musunuz…

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları