Twitter Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim

Çalınan Twitter hesabını geri alma, Twitter hesabım çalındı nasıl geri alabilirim diyorsanız yazımızı okuyun.

Twitter hesabınıza ulaşmak istiyorsunuz ama ulaşamıyorsunuz ya da farklı bir sorunla karşılaştınız sonuç alarak twitter hesabınızın çalındığını anladınız ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Şimdi size twitter hesabınız çalındığında ne yapacağınızı kısaca anlatacağım fakat öncelikle şunu söylemeliyim ki acele etmelisiniz. Çünkü acele etmemeniz durumunda başınıza daha kötü durumlar gelebilir ve acele etmediğiniz için çok pişman olabilirsiniz.

twitter hesap silme

Twitter hesabınızı kapatmak için öncelikle twitter yardım sayfasına giriş yapmalısınız. Bu sayfada üç seçenek karşınızda belirecek. Buradaki seçeneklerden herhangi birini seçin ve size söylenen yönergeleri tek tek yerine getirin.

Bu yönergeleri izlediğinizde çalınan twitter hesabınızı geri almak mümkün olacaktır. Ancak dikkat etmelisiniz ki size sorulan sorulara birbirine yakın ve doğru şekilde yanıt vermelisiniz. Eğer ki belirlediğiniz şifre tahmin edilmesi güç bir şifre olursa böyle sorunları bir daha yaşama ihtimaliniz de düşük olacaktır.

Twitter Hesabınız mı Çalındı ? Çalınan Twitter Hesabını Geri Alma İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

4 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.