Türkçe 8. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

2016 2017 Eğitim Öğretim yılı 8. Sınıf Türkçe dersi 1. Dönem 1. Yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak olması amacıyla sitemizde yayınladığımız bu soruları aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz .İşte sorular:

1. Dönem Türkçe 1. Yazılı Soruları Tıkla

8. Sınıf Türkçe 1. Dönem 1. Yazılı Soruları İndir,8. Sınıf Türkçe Yazılı Soruları 2016 2017,8. Sınıf Türkçe Dersi Birinci Dönem 1. Sınav Soruları 2016 2017, 8. Sınıf Türkçe Yazılı Soruları 2016 2017,8. Sınıf Türkçe Dersi Birinci Dönem 1. Birinci Sınav Soruları 2016 2017, 8. Sınıf Türkçe Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları ,Türkçe Yazılı Soruları

35 Yorum Yapılmış “Türkçe 8. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

  1. aslında hiç işime yaramadı ama yorumları okuyarak eğlenceli zaman geçirmeme yardımcı oldu ha bu arada ali arkadaşım hiç canını sıkma inan bana matematik türkçeye göre çok daha kolay bir ders sana başarılar dilerim…

  2. bizim hoca sadece bır yerden soru alıp baska yerden alıp bi yere yapıstırcakmıs İnşallah burdan cıkar :D Hocama Saygılar

  3. annem türkçe öğretmeni ve bazen sizin sorularınızdan faydalanıyor :D ÇOK teşekkür ederim. ilginize ve emeğinize….. o kadar güzel sorularınız var ki! annem bile faydalanıyor .

  4. teşekkürler. emeğinize ve uğraşınıza. gerçekten faydası oldu. sanırım türkçe öğretmenimiz soruları bu siteden aldı . üç soru şıkkına kadar aynı idi. sağlun başarılarınızı dilerim…

    1. haklısın bende türkçe öğretmeniyim ve birçok kez bu siteden sınavımı hazırladım. ayrıca yorumlarında türkçe’yi düzgün kullanmandan ötürü tebrik ederim.

  5. sizi uyanıklar sizi. faydalanan öğretmeniniz sanki aynı soruları mı soracak sanıyorsunuz. bu bir anlamda kalıp oluyor. sorular değişiyor elbet. bir de hazır cevap istiyorlar. onu da oturun siz cevaplayın tembel tenekeler..

    1. Herkes kendi sınavını kendi hazırlar.İsteyen öğretmen istediğini alır ya da almaz.Ve herkes işine baksın ayrıca kimseye tembel teneke demeye hakkın yok.

  6. yaa üf bizim bir hoca var :s Sınavı klasik yapacakmış YAA BAŞLARIM SENİN SINAVINA SINIFTA HERKES HASTA ZATEN . Yani bir düşünsenize burnunuz akıyor ve siz sınavda klasikleri cevaplamak zorundasınız :S bu nedir ya ?? !!

Bir Cevap Yazın

Top