Türk Bayrağı İle İlgili Kompozisyon

Türk Bayrağı hakkında kompozisyon, Türk Bayrağı ile ilgili kompozisyonlar örnekleri uzun ve kısa

Türk Bayrağı Konusunda Kompozisyon

Bayrak, ülkeler için bağımsızlık sembolüdür. Her milletin kendi yapısını, geçmişini simgeleyen bir bayrağı vardır.Türk bayrağı kırmızı rengini bu vatan için canını vermiş şehitlerin kanından almıştır.Bu nedenle her ulusta olduğu gibi bizim ulusumuz için de bayrağımız büyük bir manevi değer taşımaktadır.

Her milletin bayrağı o milletin bağımsızlığını simgeler. Bu nedenle her bayrak saygıya değerdir.Hiçbir ulusun bayrağı küçümsenemez, ayaklar altında çiğnenemez.Çünkü bayrak kutsaldır.Milleti temsil eder. Milleti temsil ettiği için de uluslararası yarışmalarda dereceye giren sporcuların ülkelerinin bayrakları göndere çeklilir. Bu  o ülke vatandaşları için çok büyük bir onur kaynağıdır.

Bir ulusun bayrağı dalgalandıkça o ulusun bağımsız olduğu anlaşılır. Bayrak her toplum için bağımsızlığın sembolüdür.Bu nedenle bayrağa saygı ve sevgi gösterilmelidir.

Türk Bayrağı İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

29 Yorum Yapılmış “Türk Bayrağı İle İlgili Kompozisyon

    1. Dagdaki pkk lılardan aldıgın piçten miden bulanıyordur.vatan hayini sen kurban ol bayragımıza.

  1. bence aynısını yazmamalıyız yazacaksak da altına kımın yazdıgının adını yazmalıyız yazmassak daa calıntı olur ve bu calıntı hırsızlıga gırıyor onun yerıne sız kendı dusuncelerınızı yazmalısınız ama bu benım dusuncem herkesın dusuncesıne saygı gostermem lazım ve sızınde benım bu dusnceme karsı cıkacaksanız kufurle cıkmayın lutfn…

  2. çok güzel bence.beğenmeyen……… olsun.anlayan anladı.(kusura bakmyın arkadslr açık açık yazamadım kabul etmiyolar yasak

Bir Cevap Yazın

[ajax_load_more]
Top