Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Mart 2018

Tatil Konulu Kompozisyon

Tatil konulu hikaye hakkında bilgi kısaca, tatil konulu kompozisyon.

Her sene olduğu gibi o gün de okullar tatile giriyordu ve karnelerimizi alıyorduk. Benim karnemde her şey pekiyiydi. “Eğer derslerin iyi gelirse hep birlikte tatile gideriz” demişti babam. Böylece valizlerimizi arabaya yerleştirip yolculuğa çıktık. Arabada ben, kardeşim, annem ve babam vardı. Rotamız Kuşadası’na doğruydu.

Müzik dinleyerek yolculuğumuzu sürdürdük. Öğlen olduğunda arabayı kenara çektik ve gördüğümüz ilk lokantada karnımızı doyurduk. Didim’e vardığımızda çok yorulmuştuk. Hemen otel odamıza çıkıp yataklarımıza yattık. Ertesi sabah kahvaltı yaptıktan sonra kardeşimle birlikte denize koşturduk. Kardeşim henüz küçük olduğundan sudan korkuyordu. Ben yüzme biliyordum ve birazcık açılmıştım. Kardeşime korkmamasını, bana yaklaşmasını söyledim.

Bir an için onu gözümden kaçırmıştım. Sonra bana seslendiğini duydum. Etrafa bakıyordum ama yoktu. Çok korkmuştum. Kardeşime bir şey olması ihtimalinin yanı sıra bir de annemlere verdiğim sözü tutamamış kardeşime hakim olamamıştım. Meğer orada bir amca yüzmeyi çok iyi biliyormuş ve kardeşimi boğulmaktan kurtarmış. Ben de sahile çıkınca fark ettim. Annem ve babam da gelmiş onlar da çok telaşlanmıştı. Bana da kızmışlardı. Tüm bunlar kulağıma küpe olmuştu. Onlara kardeşimi bir daha asla yalnız bırakmayacağıma dair söz verdim.

Tatil Konulu Kompozisyon Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ahmet dedi ki:

  evet guzel

 2. veysel dedi ki:

  ÇOK GÜZEL OLMUŞ TATİL İLE İLGİLİ KOMPOZİSYON ÖDEVİM BİTTİ.

 3. gizli haylan dedi ki:

  güzelmiş birazondan ondan kopya cektim

 4. Nurcan dedi ki:

  sevdim bunu öğretmen de artı verdi.

 5. Anonim dedi ki:

  Ben tatilde hic birsey yapmadim

 6. Esila dedi ki:

  Benim tatilim daha güzel geçti ama neyse😐😑😒

 7. Anonim dedi ki:

  Ben beğendim

  1. Bilgili dedi ki:

   Benim tatilim böyle geçmedi

   1. Tolga dedi ki:

    Çok güzel

 8. Öznur dedi ki:

  Bence fena değil

Yorum Yaz

e okul