Takdir Teşekkür Hesaplama

İkinci dönemin de yavaş yavaş sonuna geliyoruz, 13 Haziran 2014 Cuma günü karneler alınacak. Okullarda 3. sınavlar da bu aralar yapılmaya başlandı. Haziran ayını gördükten sonra okul da tamamen bitmiş diyebileceğiz. 3. yazılıya giren ve notlarını öğrenen öğrenciler haliyle takdir teşekkür hesaplama heyecanı içerisine giriyorlar.

Bizler de derszamani.net olarak sınıf takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır, püf noktaları aktardıktan sonra sizleri hesaplamayla baş başa bırakalım. Dilerseniz bu durumu kısaca açıklayıp, sizlere takdir teşekkür hesaplama robotunu sunalım. 2014 yılı itibariyle Takdir teşekkür hesaplama işlemi, bütün derslerin e okul dönem sonu ortalamasının ders saatleriyle çarpılıp toplanması ve sonrasında çıkan sonucun haftalık ders saatine bölünmesiyle ortaya çıkan ortalamaya göre yapılır. Çıkan sonuca göre ortalama 70 ile 85 arasındaysa teşekkür belgesi; 85 ile 100 arasındaysa takdir belgesi almaya hak kazanılır. Öte yandan bilinmesi gerekir ki takdir teşekkür belgesi alabilmek için Türkçe dersi en az 55, diğer dersler ise en 45 puan olmalıdır. İşte takdir teşekkür hesaplama robotu:

E-Okul online Takdir Teşekkür Hesaplama

Takdir Teşekkür Hesaplama İşlemi İle İlgili Olarak Yorumlarınızı ve Sorularınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz…

15 yorum

  1. Teşekkür alıyorum ben. Buradaki takdir teşekkür hesaplama robotu doğru hesaplıyor. Ben her zaman bu siteye göre hesaplıyorum ve de doğru çıkıyor. Öğretmenimiz de burayı önerdi. Ayrıca takdir ya da teşekkür alamayanlar üzülmesinler seneye belki alırlar. Hoşçakalın, ben merve, facebookta ekleyin arkadaş olabiliriz.

  2. Bak arkadaşım yanlış söylemissin.Senin takdir almanı sağlayan da Allah.Allah övünen insanları sevmez.Ya sen teşekkür alsaydın sana kapak olsun deselerdi üzülmezmiydin.Sonuçta başkalarının teşekkür almasını sağlayan da Allah.Umarım birdaha dikkat eder, empati kurarsın:)

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.