SKYTURK 360 Frekansı

SKYTURK 360 Uydu Frekansı Türksat, SKYTURK 360 Frekans Güncel 2017 Türksat 4A uydusu

23 Ocak 2012 tarihinde ekranlara merhaba diyen Skyturk360, başarılı programlarıyla ön plana çıkan bir haber kanalıdır. Kanal Türkiye’deki haber kanalları içinde izlenme oranı bakımından her zaman ilk beş kanalın içinde yer alır.

Kanalda Tolga Alişoğlu genel müdürlük, Cengiz Özdemir ise genel yayın yönetmenliği görevini üstlenmiştir. Skyturk360; TÜRKSAT3A,  Digiturk, D-Smart, Teledünya, Tivibu ve Türksat Kablo TV kanallarından yayın yapmaktadır.

Kanala 18 mayıs 2013 tarihinde TMSF tarafından el konulmuştur. Bunun ardından kanalı Kolin-Limak-Cengiz ortaklığı satın almıştır.

Günümüzde Skyturk360 kanalının haber sunuculuğunu Korcan Karar yapmaktadır. Kanal, “Olduğu Gibi Haber ” sloganıyla haber yapmaya devam etmektedir.

Akustikhane, Artİst , Centilmenler Kulübü, DeVeDe Kulak, Doğan Cüceloğlu ile İnsan İnsana,  Hayat Deyince, Smart Hub , Şehrin Sırları, Şimdi Söz Sizde , Şipşak, Tatlı Hayat Rehberi , Uçuş Kulübü kanalda yer alan programlardan bazılarıdır.

SKYTURK 360 Yeni Frekansı

DIGITURK 43. KANAL
D-SMART 95. KANAL
TELEDÜNYA 53. KANAL
TİVİBU 62. KANAL

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

SKYTURK 360 Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

8 Yorum Yapılmış “SKYTURK 360 Frekansı

  1. Atatürk’ün Askeri Kişiliği hakkında paragraf için teşekkürler. Atatürk’ün büyük bir asker, döneminin en önemli liderlerinden biridir.

  2. sky 360 kanalin butun frekans referanslarini dogru bir sekilde alicimiza verdigimiz halde programin o andaki sesinin yerine bir baska muzik yani bir radyo yayinin sesini duymaktayiz gereginin yapilmasini ve bunun nedenin halkla paylasmanizi rica ederim

  3. Ben almanyadan izleyemixorum ekrandaki goruntu farkli sadece muzik caliyor lutfen bir bakarsaniz soruna memnun olurum frekansi yeniden verdim ama bir sey degismedi

  4. Ben yurtdışindan skytürk 360
    Seyredıyorm bu ara kanalımızı seyredemiyorum cünkü devamlı musik çalıyor
    Ilgınizden dolayı yeşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

Top