Sevgiliyi Mutlu Etmenin Yolları

Sevgiliyi mutlu etme yolları hakkında bilgi kısaca, Sevgiliyi mutlu etmenin yolları, Sevgiliyi mutlu etmek için

Sevgilinizi mutlu etmenin birçok farklı yolu vardır. Bunları bilen ve uygulayan birinin sevgilisini mutlu etmesi çok kolay olacaktır. İlişki uzmanları tarafından kabul edilen görüşleri sizinle paylaştık.

Sevgilinizi Mutlu Etmenin Yolları

Sevgilinizi güldürün. Bugüne kadar kadınlar güldüren erkeklerde hoşlanır kabulü geçerli olsa da erkekler de aynı kadınlar gibi düşünüyor. Yani erkekler de onları güldüren kızlardan hoşlanıyor. Sevgilisini güldüren bir kız onu mutlu ediyor demektir. Mutluluk da bir ilişkinin en önemli faktörlerindendir.

Sevgilinizi affedin. Herkes gibi sevgiliniz de hata yapabilir, sizi üzebilir ya da kızdırabilir. Kavga ettiğiniz ya da tartıştığınız zamanlarda karşılıklı özür dilemekte fayda var. Ancak genelde kızlar bu durumu uzatıp günlerce tavır almış bir şekilde davranabiliyor. Bunu yapmayın ve sevgilinizi affedin. Sonuçta herkes hata yapabilir.

Sevgiliniz için bakımlı olun. Hoşlandığınız biriyle artık sevgili olmanız sizin için hiçbir şeyi değiştirmemeli. Siz aynı şekilde kendinizi ona beğendirmeye çalıştığınız zamanlardaki gibi bakımlı olmalısınız. Tabi ki makyajsız, eşofmanlı olarak vakit geçirdiğiniz zamanlar da olacak. Sevgiliniz sizi güzel bulmaya devam edecektir fakat bu durumu çok uzun süre sürdürmeniz durumunda sevgilinizin istediği kız olmaktan uzaklaşabilirsiniz. Onunla birlikte bir yere gitmek için hazırlanın ve kendinize özen gösterin. Bu çabanız sevgilinizin çok hoşuna gidecektir.

Sevgilinizin arkadaşlarıyla iyi anlaşın. Herkes sevgilisi ve arkadaşlarıyla aynı ortamda rahat vakit geçirmek ister. Aynı anda tüm sevdiklerini birlikte gören bir erkek daha ne ister. Arkadaşlarıyla aynı ortama girdiğinizde güler yüzlü ve sevecen olun. Hiç konuşmadan oturmak kimsenin yararına olmayacaktır. Unutmayın ki siz arkadaşlarına karşı iyi davranırsanız, arkadaşları da size karşı iyi davranacaktır.

Sevgilinize yemeklerle mutlu edin. Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer sözünü hepiniz duymuşsunuzdur. Bu bir klişe olarak görülse de doğrudur. Güzel yemekler yapman ve onun için çabalaman hoşuna gidecektir. Güzel yemekler ve güzel bir masaya hayır diyecek erkek yoktur. Bunun için yemek tarifi kitabı almakla ilk adımı atabilirsin.

sadakat6

Sevgiliyi Mutlu Etmenin Yolları Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.