6:57 am - Perşembe Aralık 8, 2016

Okullara Kar Tatili 9 Aralık Pazartesi Okullar Tatil mi

Pazartesi, 9 Aralık 2013, 8:28 | Güncel | 30 Yorum

Yurt genelinde olumsuz hava koşulları ve kar yağışı devam ediyor. Peki 9 Aralık okullar tatil mi, Kar tatili var mı 9 Aralık 2013 Pazartesi hangi illerde okullar tatil, Kar tatili olan iller kar tatili hangi iller ve ilçelerde var. Özellikle Ankara İstanbul Kar Tatili var mı, Okullar tatil mi son durum, son dakika haberlerini bu sayfadan duyuracağız.

hangi iller kar tatili

9 Aralık Kar Tatili Olan İller Şu Şekilde :

Zonguldak’ta 9 Aralık Tatil

Zonguldak ‘ta yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime yarın ara verilecek, hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayılacak.

3 ildeki okullar kar sebebiyle tatil yapacak… Bu duruma en çok öğrenciler sevinecek ve kar topunun keyfini çıkaracaklar.

Zonguldak ‘ta yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime Pazartesi günü ara verilecek, hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayılacak. Valilikten yapılan açıklamada, dünden itibaren kar yağışının etkili olduğu kentte eğitime merkez ilçe, bağlı belde ve köylerde yarın ara verileceği, hamilelerle engelli kamu çalışanlarının da yarın idari izinli sayılacağı kaydedildi.

KARABÜK’ÜN İKİ İLÇESİ

Öte yandan Karabük ‘ün Safranbolu ve Eflani ilçelerinde okulların bir gün süreyle tatil edilmesinin ardından kar yağışının yoğun şekilde devam etmesi üzerine, Karabük il genelindeki tüm okullar da bir gün süreyle tatil edildi.

KASTAMONU PINARBAŞI

Yoğun kar yağışı nedeniyle Kastamonu ‘nun bazı ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi.

Kastamonu Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünden yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle, Azdavay, Şenpazar, Küre, İnebolu, Devrekani ve Pınarbaşı ilçelerinde yarın okulların 1 gün süreyle tatil edildiği belirtildi.

Cide ilçesine bağlı köy okullarında da eğitime 1 gün süreyle ara verildiği aktarılan açıklamada, vatandaşların yağışlara karşı tedbirli olmaları gerektiği kaydedildi.

İstanbul Kar tatili Henüz Yok

İstanbul Kar tatili var mı, İstanbul okullar tatil mi, Şu anda 9 Aralık İstanbul İçin kar tatili haberi gelmedi.

Ankara Kar tatili Haberi Daha Gelmedi

Ankara Kar tatili haberini bekleyen illerin başında geliyor. Çünkü Ankara’da 9 Aralık Pazartesi sabahı yoğun kar yağışı ve buzlanma bekleniyor.

Zonguldak 9 Aralık Pazartesi Günü Kar Tatili Var

Zonguldak Valiliği açıklama yaptı ve yoğun kar yağışı ve buzlanma sebebiyle 9 Aralık 2013 Pazartesi günü okullar ve kamu kurumları tatil edildi.

9 Aralık 2013 Pazartesi Kar Tatili Haberleri , Okullar Tatil mi Bilgisi Bu Sayfada Olacak. Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

 2017 YGS Soruları ve Yorumlar İçin Tıkla

30 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Okullara Kar Tatili 9 Aralık Pazartesi Okullar Tatil mi"

 1. GeneralTeam diyor ki:

  Siz ufaçık bir kar 1 metre olmayan bir karda bile tatil olmaşını isteyen vatandaşlarsınız.Babam 10m karda gidiyormuş okula hemde kar lastik len bende öğrençiyim ama bizi yaşam koşullarına alışmamız gerekmektedir.Bence evi uzak olanlar”da vardır elbette onlara hak veriyorum.KadıKöyden,Üsküdardan ,Taksimden vb istanbul civarlarından gelen vatandaşlarımız var.
  Yollar buz tutmuş vali yolları eritmisi için gerekli çalışmaçılara emir vermistir.
  “Türkiye gençliği Bunuda atlatır” Sloganı atıyorum.

 2. ayşe diyor ki:

  ya istanbul’da çok kar var en fazlada kartaldaaaaa lütfen tatil olsunn soğukta donucazzzzz 1 gün okul arasıverin?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 3. teoman diyor ki:

  istanbulda tatilmi

 4. salimcan diyor ki:

  antalya serik tatil olsun

 5. hikmet diyor ki:

  Antalyada okullar 09.12.2013 tarihinde okullar tatilmi ??

 6. musti diyor ki:

  Antalya tatilmi tatilse nerden öğrendiniz link varsa atarmısım

 7. sercan diyor ki:

  Erzurum hava durumuna göre en soğuk il olduğu halde niye bize tatil yok

 8. naz diyor ki:

  Arkadaşlar bunu meb in sayfasına yazsak daha iyi ya antalyada evde uzerimde 5 tane kazak var ya dondummm dışarıya cikilmiyo

 9. ferhat diyor ki:

  Erzurum tatil deilmi biz soğuğa alıştık diyemîiiiiii

 10. ercan diyor ki:

  Her yerde okul tatil bizim erzurumda niye tatilll dedilkîiiiiiiiiii

 11. Birce diyor ki:

  Antalya bile buz gibi evde titriyorum.İstanbul ve ankara yı düşünemiyorum

  • mihrima diyor ki:

   valla antalya da kar ve ya yağmur yağmıyor olabilir ama hakkikaten söylüyorum burada DONDUM bence okullar tatil edilmeli birce sana katılıyommmm tir tir titriyommmmm

 12. afra diyor ki:

  düzcede okullar tatil mi :)ya lütfen olsun

 13. lara diyor ki:

  Antalya’ya tatil varmı hemen bildirin lütfen ,çok rüzgar var ağaçlar yolları kapattııııı

 14. emir tekin diyor ki:

  Arkadaşlar Erzurum da okullar tatil mi validen tatil olmasını istiyoruz.Kar diz boyu arabaların üstünde 10 cm kar var bu havada da okullar tatil değilse ne zaman olacak.

 15. aa diyor ki:

  antalyada okullar tatil mi

 16. selma diyor ki:

  Ben erzurum da öğretmen lik yapıyorum merkezde olduğum halde okula yarın nasıl gideceğimi düşünüyorum vali bu konuda yardımcı olursa çok iyi olur dışarısı buz gibi evde bile titriyoruz

 17. Bkr diyor ki:

  Erzurum çok soğuk ve şu anda kar yağmakta erzuruma da tatil istiyoruz en iyi ihtimail -25 derece soğuk vardır

 18. alperen diyor ki:

  Lan erzurumda kar yağıyor ve sokakta -30 derece soğuk var asıl tatilin bize verilmesi lazım ve liselerimize km lerce yol var nasıl gidicez okula
  Erzuruma tatil istiyoruzzz…

 19. beyza diyor ki:

  Antalya’da okullar tatil mi acaba ??

 20. Muhammet diyor ki:

  Yarın Erzurum’da okullar tatilim ne olur cevap yazın

 21. byz diyor ki:

  ne tatili yaaa sınavda napcanızzz :( tatil olmasnn ltfnnnnnnn

 22. Berat diyor ki:

  arkadaşlar erzurumda okullar tatil mi acil cevap yazabilirmisiniz

 23. Nuran diyor ki:

  Ankara ya kar tatili istiyoruz. Vali tatil yap donduk resmen okula nasıl gitcez

 24. Ahmet diyor ki:

  Tatil istiyoruz, üşüdük donduk, sabah okula gidemeyiz, çok kar var haydi tatil et valim lütfen sayın valim :((

  • GeneralTeam diyor ki:

   Allah aşkına çokmu üşüdün? Mont ve atkı eldiven ne günlere duruyor.Eğitim bir başka oluyor,en azından bir emeğin var.Eğer hayati etkileyeçek sekilde kar yağarsa elbette tatil edilir arkadaşlar.Ama sunu soruyorum otobüst len gelenleriniz vardır mutlaka otobüst”lerde ısıtma sistemi vardır kesinliklen e derdiniz ne o zaman ? Bakcaz bakalım tatil olçakmı ama bu seyi “Mubalağ”etmeyin,mont giyin kendinizi kötü hastalıklardan uzak tutun terliyken su içmeyin olan size olur terinizi Duş alarak atabilirsiniz,ya da kurulanarak neyse ben vaktimi bosuna geçirmeyi sevmem ama sunu bilinki bende bir öğrençi olarak ve M.K.A bıraktığı bu vatana bu gençliğin her zor duruma hazırlıklı olması lazımdır.Öğretmenler için bir slogon “Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet henüz millet namını almak yeteneğini elde edememiştir. Ona basit bir kütle denir, millet denmez.1925”

 25. ömer diyor ki:

  Arkadaşlar herkes valiliğin internet sayfasından (Ankara için)gerçekten zor durumdayız yalan değil ara sokaklardan geçen otobüsler gelmiyor ve okulları uzak olanlar sıkıntılar yaşıyorlar LÜTFEN BUNLARI BELİRTELİM

Yorum Yazın

Yararlı Bağlantılar