E Okul Kayıt Sorgulama İlkokul 1. Sınıf ve 5. Sınıflar MEB

E okul ilkokul kaydı sorgulama tc kimlik no öğren Çocuğum hangi okula kayıtlı, ilkokul 1. sınıf ve 5. sınıf çocuğum hangi okula gidecek. MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından 2016 2017 Eğitim Öğretim yılı ilkokul kayıtları e okul tarafından otomatik olarak yapılacak. Veliler tarafından sitemize çocuğum hangi okula gidecek 2016 2017, çocuğum hangi okula kayıtlı e kayıt sorgulama ile ilgili sorular geliyor. e Okul kayıt sorgulama, çocuğum hangi okula gidecek e okul öğren bu sayfada.

İlköğretime başlama yaşı belli oldu

İlkokul 1. sınıf öğrenci kayıtları Milli Eğitim Bakanlığı e okul kayıt sorgulama sistemi tarafından otomatik olarak okullara kayıtları yapıldı. Çocuğunuzun hangi okula kayıtlı olduğunu öğrenmek için MEB tarafından kısa bir süre sonra bir sayfa yayınlanacak, bu sayfadan çocuğunuzun T.C Kimlik numarasını girerek “Çocuğum hangi okula kayıtlı” sorunuzun yanıtını bulmuş olacaksınız. 30 Eylül 2013 tarihi itibariyle 66 aylık olanlar ilkokula kayıt edilecek. Kayıt işlemlerinde çocuğun ikametgahına en yakın okul esas alınacak. Daha detaylı bilgi için Alo 147 ‘yi arayıp bilgi alınız.

Çocuğum Hangi Okula Gidecek E Okul Kayıt Sorgulama İçin Tıklayın

2016 2017 E Okul İlkokul 1. Sınıf Kayıt Sorgulama Sonuçları İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz

8 Yorum Yapılmış “E Okul Kayıt Sorgulama İlkokul 1. Sınıf ve 5. Sınıflar MEB

  1. Allah aşkına doğum tarihini gün ay yıl olarak girin diyorsunuz girince yanlış oldu yazıyo bu nasıl bişey ya anlamadım daha nasıl yazalım. ..

  2. çocuğummun kaydı nerede oğrenemiyorum tüm bilgileri girdim ama yinede açılmıyor sorunuma bir çare tşk

  3. söylenilen veli bilgilendirme sistemine girdim fakat açılmıyor, yaklaşık 2 saat uğraştım ama yıldım artık ne yapmam gerekiyor teşekkürler…

  4. Kızım yanımızda okul olmasına rağmen çok uzak bir okula kayıt edilmiş. Buna nasıl itiraz edeceğiz. MEB şikayetçiyiz.

Bir Cevap Yazın

Top