Öğretmenler İl Dışı Yer Değiştirme Atama Sonuçları 26 Temmuz 2013

Öğretmenlerin iller arası isteğe bağlı yer değiştirme sonuçları açıklandı. 24 temmuz’da sona eren öğretmenlerin il dışı yer değiştirme başvuru sonuçları bugün Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. İl dışı tayin isteyen öğretmenler sonuçlarını bu sayfadan öğrenebilirler.

k_05082106_atama[1]

İl dışı yer değiştirme sonuçları saat 18:00 itibariyle açıklandı. Değerli öğretmenlerimiz MEB il dışı atama sonuçlarını vb. genelde akşam saatlerinde açıklamaktadır. Yani şu andan itibaren açıklanmıştır. Bizler an be an gelişmeleri bu sayfadan sizlere aktardık. Öğretmenlerin 2013 il dışı atama yer değiştirme sonuçları açıklanmıştır bu sayfadan siz değerli öğretmenlerimiz öğrendiler

2013 İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları Sayfası İçin Açıklandı Tıklayın

İller arası isteğe bağlı il dışı yer değiştirme sonuçları açıklandı sonra, iller ve branş bazında en büyük ve en küçük puanlar da bu sayfadan sizlere duyuruldu..

İl Dışı yer Değiştirme Sonuçları İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

20 Yorum Yapılmış “Öğretmenler İl Dışı Yer Değiştirme Atama Sonuçları 26 Temmuz 2013

 1. bir kuşun kanadına takılıp gidesim var
  özgürlüğümü elime alıp, “özgürüm” diyene kadar
  bir kuşun kanadı olasım var
  tayın istedik ama çıksa da yerimde kalasım var

  çalıştığım okul deniz kenarında en kalabalık sınıf 22 kişi, sınıflarda internet ve projeksiyon var. istediğim yer bir köy okulu birleştirilmiş sınıf tek öğretmenli yine de bekliyorum … Alıştık beklemeye….

 2. sonuçların haftaya sarkması gibi bir ihtimal var mı? çocuk sbs tercihini yapmadı atama sonuçlarını beklediğimiz için seyredin haftaya sarkarsa atamalar. sonrası mahkemede biter… eminönünde yem bekleyen güvercinlere başka ne layık görülür ki…normal zamanda meb altyapı bakımı yapmıyor. böyle zamanlarda yapıyor ne kerametse…

 3. MEB ne zaman kendi personeline saygı duydu ki. “ben atayacağım, istediğim zaman açıklarım, siz de bekleyeceksiniz mantığında. Tüm kurumlar da değişim var ama MEB’de zerre değişiklik yok, olmaz da. Şu saatte açıklayacağız demek bu kadar zor olmasa gerek. Yine de hayırlısı olsun herkes için.

 4. Umarım 1 günlük tercih süresini uzatmanın sonuçlara etkisi olmaz ve mümkünse gün bitmeden de açıklanır… Sabah bilgisayar başına geçtik bekliyoruz. İnşallah ÖSYM gibi sonuçları gecenin bir yarısı açıklamazlar…

 5. 182 hizmet puanıyla konya gelme ihtimali ne kadar arkadaşlar sınıf öğretmenliği, çok mu umutsuz vaka :/

 6. İl dışı sonuçları saat 16 dan sonra açıklanabilirmiş arkadaşlar, mebin telefonlarını madara ettim aramaktan ve meraktan :)

Bir Cevap Yazın

Top