7:37 pm - Pazartesi Mart 27, 2017

Nevvar – Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi Randevu Alma Numarası MHRS Alo 182 İnternetten ve Telefon

Cuma, 7 Ekim 2016, 21:14 | Güncel | 2 Yorum

Nevvar – Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi randevu alma sistemi , Nevvar – Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi randevu numarası

Nevvar – Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi Online Randevu Al

Nevvar – Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi Randevu Almak için aşağıda sizlere verdiğimiz Adres bilgileri Telefon numarası ve internet sitesinden yararlanabilirsiniz :

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yalnızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Nevvar – Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesine 182’yi arayarak anında randevu alabilirsiniz. Dilerseniz de aşağıdaki bağlantıya tıklayarak internet üzerinden online randevu alabilirsiniz.

Nevvar – Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayın

İnternet üzerinden alınan randevular ücretsizdir.

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Nevvar – Salih İşgören Alsancak Devlet Hastanesi Randevu Alma Numarası MHRS Alo 182 İnternetten ve Telefon"

  1. MEHMET ERSÖZ dedi ki:

    Alsancak Devlet Hastanesi Bayraklı Semt Polikliniğine randevu alınamıyor.

  2. nihat gürses dedi ki:

    her geçen gün kendini yenileyen çağ a uymayı hedefleyen ulaşım imkanı kolay vs bunlar artı yönleri
    bir defa girişteki kafeterya diğer hst le kıyas edilemiyecek kadar çağ dışı 2 doktorlar çonk değişiyoor sil yeni baştan yeni dr anlatmaya başlarken ya içeriye birisi giriyor buna benzer bir çok yan faktörler ayrılan zaman çok az(hasta dr ilişkisi olarak)dr cok yodun bir iş yükü altında size yeterince bloke olamıyor polikliniktede bundan fazlası olmaz ise ana fikir ne diyebilirim başarılar dilerim

Yorum Yazın