Mobilya Dekorasyon Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Mobilya Dekorasyon bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Mobilya Dekorasyon Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Mobilya Dekorasyon Bölümü Tanıtımı:

Bu programda iç dekorasyon teknikleri ve stilleri ile ilgili bilgiler verilir. Mezunlar özel ve kamu sektöründe dekokatör olarak çalışabilirler.

Mobilya Dekorasyon Nedir, Mobilya Dekorasyon Ne İş Yapar, Mobilya Dekorasyon Maaşları, Mobilya Dekorasyon İş İmkanları, Mobilya Dekorasyon İş Çalışma Alanları, Mobilya Dekorasyon Mesleği Hakkında Bilgiler, Mobilya Dekorasyon Bölümünün Geleceği, Mobilya Dekorasyon Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Mobilya Dekorasyon Bölümü Tercih Edilir mi, Mobilya Dekorasyon Tanıtımı, Mobilya Dekorasyon Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Mobilya Dekorasyon Mezunları Ne İş Yaparlar , Mobilya Dekorasyon Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Mobilya Dekorasyon İş Bulma Durumu

> Mobilya Dekorasyon Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

12 Yorum Yapılmış “Mobilya Dekorasyon Bölümü Nedir Tanıtımı

 1. Benım son yıllm bölümüm mobilya iç mekan tasarımı bu bölümü 4 yıllık kazanmam için kaç puan almam gerek lys den

 2. Mersin üniversitesine kayıt yapacam mobilya ve dekorasyon bölümü iki yıllık mezuniyetten sonra ne gibi avantajim olabilir cevaplarınızı bekliyorum

 3. bn mobilya bölümü kazandım aöf sosyal hizmet okuyorum aynı zmnda sizce mobilya dekorasyon bölümüne gitmeli miyim? ne iş yapiyoruz okul bitince sadece çizim mi ? çünki öbür türlü ise okumaktan vazgeçicem.

 4. mobilya bölûmünden başka bir bölüme geçiş varmı ve mobilya bölûmünü okuduktan sonra ne olabiliriz

 5. selam arkadaşlar ben ahşap teknolojileri bölümü okuyorum son sınıfım okuldan sayısal mezun oluyoruz.

 6. bu bölüm için sayısal mı yoksa sözel mi okumalıyız? ve bu bölümün gelecekte yeri nedir? ben dekoratör olmak istersem hangi ygs sınavlarına girmeliyim ? lütfen bilgilendirir misiniz??

  1. Dekaratör felan olmuyosun ben meslek lisesinde okudum bu bölümü ve üniye direk geçiş yaptım hemen geçtiğimiz sene 1. dönem bitti okulu bıraktım Bi bayana hiç faydası olmaz resmen mobilyaıcılık yapıyosun mobilya indir kaldır yapacak kadar güçlü değilsin galiba dekarasyn dediği yapacağın mutfak dolabının çizimini yapıp dolabı imalathanede hazırlamak . Hiç gerek yok . tek avantajı mimarlığa geçişi var . Oda dgs de başşarlı olursan :)

   1. arkadaslar ben 35 yasindayim bu meslek dede meslegim mobilyada yapmadigim hic bir is kalmadi ùniversite 2 yillik insaat okudum 3ds max ve Autocad cok iyi biliyorum bu meslek kadar berbat meslek yok ben en kisa zamanda birakicam birde bu meslege bulastinmi birakamitorsun bi degeri kalmadi insanlarin gozunde

 7. ben 1997 mobilya dekarasyon bölümü mezunuyum 2012 ygsden 133 puan aldım açık öğretim mobilya bölümü varmı

Bir Cevap Yazın

Top