5:26 pm - Perşembe Mart 23, 2017

Miraç Kandili Mesajları 2017

Cumartesi, 5 Kasım 2016, 13:29 | Güncel | 72 Yorum

Mübarek miraç kandilini idrak ediyoruz. Bolluk ve bereketin en yüksek verimliliğe ulaştığı mübarek gecelerimizden biri de Miraç Gecesidir. Sizler için en güzel miraç kandili mesajları bir araya getirdik. Sevdiklerinize miraç kandil mesajları göndermek için. Miraç zirveye çıkıştır, tüm süfli duygulardan, dünyevi hislerden ter temiz bir insanlığa, en ulu mevkiye terakki ediştir. Resulullah (A.S) şahsında insanlığın önüne açılmış uçsuz bucaksız bir terakki ufkudur.

Bu yüce seyahat, mucizelerin en büyüğüdür. Miraç mucizesi Kur’ân-ı Kerimde âyetlerle dile getirilmiş ve varlığı reddedilemeyecek bir şekilde ortaya konmuştur. Bütün müslüman kardeşlerimizin miraç kandilini kutlayarak, sevdiklerinize göndermeniz için birbirinden güzel miraç kandili mesajı :

>> Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun.

>> Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

>> Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

>> Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Miraç Kandilin mübarek olsun.

>> Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

>> Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

>> Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miraçtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..

>> Miraç kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!

>> Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

>> Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun.

>> Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

>> Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

>> İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.

>> Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Miraç Kandilin mübarek olsun.

>> Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.

>> Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler İyi Kandiller.

>> Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Sizler de Aşağıdan Miraç Kandili Mesajlarınızı Hemen Yazabilirsiniz.

 

72 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Miraç Kandili Mesajları 2017"

 1. ilayda dedi ki:

  BÜTÜN HERKEZİN MİRAÇ KANDİLİNİ KUTLARIM NİCE KANDİLLERE……………..

 2. ilayda dedi ki:

  harika mesajlar……..:)

 3. hüseyin dedi ki:

  ALLAH HASTA OLANLARA SIFA ERSIN KARDESIM ALPEREDE YARABBI!HERKESI SEYTANIN SERRINDEN KORU ALLAHIM
  MIRAC KANDILINIZ MUBAREK OLSUN…

 4. Ayse dedi ki:

  Allah rızası için dua edin ki Allah bana ve benim gibi cocuk hasreti çeken tüm kullarına çoçuk nasip etsin

  • Kenan dedi ki:

   Ayşe Yüce Allahım Çocuk Hasreti Ceken Bütün kULARINA Evlat Bahşetsin Allahım Sanada Güzel Bir Bebek Nasip Eylesin İNŞALLAH..

 5. sait dedi ki:

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç Kandilinizi kutlarımhayırlıra Vesile olmasını niyaz ederim Hayırlı kandiller…

 6. ziyaak dedi ki:

  İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek kandil geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.(z.ak)

 7. özkan dedi ki:

  Allah’ım !

  Bu mübarek Günün Hürmetine, Bizi sevdiğin kullarının arasına kat,
  Bizi çok sabreden, çok şükreden kullarından eyle,
  Seni çok analım,
  Ömrümüz sevdiğin, razı olduğun amellerle geçsin,
  Sıhhat ve afiyette daim eyle,
  Sevdiklerimizi bize bağışla.

  Mirac Gecemiz Müraberek Olsun..

  Amin.

 8. Nadide Atalay dedi ki:

  Sıkıntı ve ızdırap içinde olanlara hastalara içinde kızım Elif’imede şifa ver yarabbi

 9. erdogan dedi ki:

  ALLAHIN RAHMETİ BEREKETİ SİZİNLE OLSUN GÖNÜL GÜNESİNİZ HİÇ SOLMASIN YÜZÜNÜZ AYDIN KABRİNİZ FİRDEVS DUALARINIZ KABUL OLSUN ….MİRAÇ KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN ………

  • batuhan dedi ki:

   >> Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

 10. serpil dedi ki:

  miraç kandiliniz mübarek olsun…

 11. ceyda dedi ki:

  butun musluman kardeslerimin kandili mubarek olsun

 12. ceyda dedi ki:

  > Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun. >

 13. emrullah dedi ki:

  miraç kandiliniz mübarek olsun allah dualarınızı kabul etsin

 14. mücahit dedi ki:

  tüm müslüm aleminin miraç kandili kutlu olsun

 15. sercan dedi ki:

  Kandil var ama kandil her şeyden başka .Miraç Kandiliniz mübarek olsun.Allah dualarımızı kabul etsin.

 16. ozkan alkan dedi ki:

  tüm dünyanın ve Müslüman kardeşlerimizin mübarek miraç kan dilleriniz kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim. dualarınızda bizleri de unutmamanız dileğiyle.

 17. alican doğan dedi ki:

  Tüm müslüman kardeşlerimin miraç kandili mübarek olsun

 18. Diyor dedi ki:

  Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun ..

 19. sanane dedi ki:

  waw waw başka bir şey demiyorum benim tek isteğim var inşallah ALLAH herkesin dualarını kabul eder ALLAHım sen affedicisin ve affetmayi seversin sen bizi AFFET ALLAHım

Yorum Yazın