Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Aralık 2017

Milat Gazetesi Yazar Kadrosu – Köşe Yazarları

Türkiye 20 Ekim 2011 perşembe günü yeni bir gazete ile tanıştı. Kollar, medyada ‘Milat’ için sıvandı. Çok geniş tabanlı bir yazar kadrosu olan gazetenin reklam filmi de yayınlandı.

Türkiye bu perşembe yepyeni bir gazete ile tanışacak. Gerçek Hayat Dergisi’nin imtiyaz sahipleri Türker Saltabaş ve Ali Adakoğlu’nun çıkaracağı gazetenin adı Milat.

Son hazırlıklar da tamamlanan Milat 20 Ekim perşembe günü bayilerde olacak. Milat’ın yazı işleri ve yazar kadrosunda hemen her kesim tarafından yakından tanınan deneyimli isimler yer alıyor ve kadro geçtiğimiz günlerde medyahayat isimli sitede yayınlandı.

Gazetenin yazar kadrosu şöyle: Ahmet Murat, Müfit Yüksel, Abdurrahim Semavi, Ümit Aktaş, Nevzat Çiçek, Fatma Bostan Ünsal, Ali Adakoğlu, Nurettin Yıldız, Yıldız Ramazanoğlu, Nihat Nasır, Demet Tezcan, Kemal Belgin, İsmail Yaşa, Adem Özköse, Asım Gültekin, Mustafa Aydoğan, Yusuf Özkır, Ali Öztürk, Uğur Dündar, Cem Somel, Mevlüt Tatlıyer, Bayram Karacan, İsa Tatlıcan, Ebubekir Kurban, Emel Topçu, Yavuz Selim Kurt, Bülent Şahin Erdeğer, Mehmet Lütfi Arslan, Muttalip Tütüncü, Samet Doğan, Abdurrahim Boynukalın, İbrahim Şamil, Selman Maltaş, Mahmut Bıyıklı, Şebnem Güler Karacan, Abdullah Kibritçi, Hakan Aslanbenzer, Ayça Kansu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları