Meltem TV Frekansı

Meltem TV Uydu Frekansı Türksat, Meltem TV Frekans Güncel 2017 Türksat 4A uydusu

İl zamanlarda bölgesel yayın yapan Meltem TV ardından gelen yıllarda bölgesel yayınlarını İstanbul’daki merkezinde toplayarak ulusal yayın yapmaya başlamış bir televizyon kanalıdır. Kanal 15 Ekim 1991 tarihinde ekranlara merhaba demiştir. Türkiye’de dijital uydu yayınını başlatan ilk kanal Meltem TV’dir. Meltem TV kültürel değerleri ön plana çıkaran toplumsal içerikli programları ile ön plana çıkmıştır.

Kanalın sahibi Prof. Dr. haydar Baş’tır. Meltem TV “Ailenizin Televizyonu” sloganıyla yayın yapmaktadır. Kanal günümüzde Asya, Avrupa ve Afrika’da da izlenmektedir.

Mesaj TV, Kadırga TV, Meltem Radyo, Köy TV, Kanal 34, Kanal 99; Meltem TV’nin kardeş kuruluşlarıdır.

Haftanın Sohbeti, Kuran Öğreniyorum, Hayat ve Ötesi, Güldeste, Haftanın Sohbeti, Hayat ve Ötesi, Güldeste, Mahalle’nin Muhtarları, Demir Prenses, Kara Şimşek, Ayhan Aşan’la Safa Geldiniz, Yıldırım Bekçi İle Hatıralar Meltem TV’de yayınlanan programlardan bazılarıdır.

Meltem TV

Meltem TV Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Meltem TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

3 Yorum Yapılmış “Meltem TV Frekansı

  1. Din ödevimi bitirdim Hayır nedir bir de Şer Nedir Kısa bilgi için sağ olun. Mümin,(kolayca) kaynaşılan kişidir.(İnsanlarla)kaynaşamayan ve kendisiyle kaynaşılamayan kimsede hayır yoktur.

Bir Cevap Yazın

Top