Medcezir Dizisinde Mira Kimdir Gerçek Adı

Medcezir Dizisinde Mira Kimdir, Medcezir Dizisi Mira Serenay Sarıkaya Yaşı Nereli Hayatı Hakkında Bilgi

Star TV’de yayına başladığı günden beri büyük ilgiyle izlenen Medcezir dizisinin Mira karakteri büyük sempati ve beğeni toplamakta.Gerçek adı Serenay Sarıkaya olan güzel oyuncu daha önce Fox TV’de yayınlanan Lale Devri dizisindeki rolüyle de kendinden söz ettirmişti.Genç ve güzel oyuncu Antalya doğumludur ve 1 Temmuz 1991 yılında dünyaya gelmiştir.

Aynı zamanda 2010 yılında düzenlenen Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışmasında Türkiye 2.si olan Serenay Sarıkaya,Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen Avrupa Gençler Güzellik Yarışması’nda da Türkiye’yi temsil ederek dördüncü olmuştur.

Medcezir Dizisinde Mira – Gerçek Adıyla Serenay Sarıkaya

medcezir-mira

Medcezir Dizisi Mira – Serenay Sarıkaya Yaşı Boyu ve Hayatı Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

10 Yorum Yapılmış “Medcezir Dizisinde Mira Kimdir Gerçek Adı

 1. mira benselçuk çifçi bursadan bensenden çok hoşlandım beniara konuşalım ben senin hayranınım 05346359374 bendesanatçiyım repsöylüyorum

 2. Serenay cook guzel oynuyor.b3n azeriyim ve Azeribaycandan izliyorum medceziri cok guzel dizi.seranaya bir sual vererdim heyatda hic sevdiyi olubmu?

 3. ya bu medcezirde mirayla yaman getcek ten
  bibilerine yakışıyo yani sevgili konusunda
  am biz onları görmedimimz için diziden b
  z hayel
  kuruyoruz misal ben yamanın hayranıyım ve onu çok seviyorum

 4. slm ağrıda askerim ama sizi takip etmeyi asla ihmal etmiyorum medcezir izlerken merak ve heyecan içinde izliyorum yaman size sadece dizide değil her zaman yanınıza yakışıyor saygılarımla : Memet Ali MUTLU.

Bir Cevap Yazın

Top