Manken Olmak İçin Gerekenler Şartları

Meraklısına Manken olmak için gerekenler boy ve kilo,manken olmak için gerekli özellikler şartları konusundaki yazımızı sizler için hazırladık.

Güzel bir fizik sahibi iseniz ve mankenlik adaylığınızı yaptıysanız geleceğin ünlü yıldızlarından birisi olabilirsiniz. Seçtiğiniz meslek için çalışmanız gerekmektedir . Ancak karşılığında lüks ve şöhret dolu bir hayat sizleri beklemektedir.

Mankenlerin tanıtım yaptığı ürünler genellikle kıyafetlerdir. Kısa zamanda ünlü bir manken olursanız, dünyaca ünlü kıyafetleri tanıtım defilesinde yer alabilirsiniz. Manken olmak istedikten sonra bir kaç nokta sizler için önemlidir.

Ajans firmalarına kayıt olabilmek için mankenlik şartlarını taşımanız gerekmektedir. Boyunuz 170 cm üstünde olmalıdır. Vücudunuz esnek ve düzgün bir fizikte olmalıdır. Bu şartlara sahipseniz mankenlik ajanslarını denemelisiniz.

Örneğin ünlü manken Doutzen Kroes 24 yaşında 1.78 boyundadır. 88-62-88 vücut ölçülerine sahiptir.

manken olmak için gerekenler konusundaki yorumlarınızı sitemizde paylaşabilirsiniz.

14 yorum

  1. BAŞKA BİR BÖLÜMÜ OKUYORUM LİSEYE GİDİYORUM BÖLÜMÜMÜ ÜNİVERSİTE SINAVIMDAN SONRA DEĞİŞECEĞİM. MANKEN OLMAK İÇİN ÜNİVERSİTE PUANIM KAÇ OLMALI ? ARAŞTIRDIM ÇIKMADI YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.