6:21 pm - Pazartesi Mart 27, 2017

Kişilik Sahibi Olmak İle İlgili Kompozisyon

Pazar, 2 Ekim 2016, 12:07 | Eğitim Dünyası | 2 Yorum

Bu yazımızda sizin için kişilik sahibi olmak ile ilgili kompozisyon çalışmamızı paylaşacağız. Bu sayede kişilik sahibi olmanın önemi ile ilgili bilgiye sahip olabilirsiniz.

Her insan hayatı boyunca birtakım kişilik özelliklerini gösterir ve bu kişilik özellikleri o kişi ile özdeşleşmiş yani onun herkes tarafından bilinen özellikleri haline gelmiştir.

Kişilik dendiğinde kişinin doğuştan getirdiği özellikler ile; bunun yanında ailesi ve çevresinden öğrendiklerinin birleşimi anlaşılmaktadır. Kişilik sahibi olan insanlar abuk subuk davranışlarda bulunmazlar ve davranışları ile her zaman başkalarına örnek olurlar. Çünkü kişilik sahibi olmak nerede ne yapacağını bilmek ve doğru bildiklerinden asla taviz vermemek anlamına gelmektedir. Bu tarz insanlar başkaları tarafından da çok beğenilir ve sevilir.

Kişilik sahibi olmayan insanlara ise hiçbir zaman güvenilmez çünkü onların nerede ne yapacakları hiçbir zaman belli olmaz. Bu kişiler sadece kendi çıkarları doğrultusunda yaşamaya devam eder. Bu nedenle kişilik sahibi olmak için her zaman ruhumuzu beslemeli ve kişilik sahibi olmayan kişilerden her zaman uzak durmalıyız.

Kişilik Sahibi Olmak Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Kişilik Sahibi Olmak İle İlgili Kompozisyon"

  1. N... dedi ki:

    güzel

  2. fertek dedi ki:

    çok saçma

Yorum Yazın