Kelime Oyunu Başvuru Formu Show TV

Show TV Kelime Oyunu Başvuru Formu Doldur 2016 2017, Kelime Oyunu Başvuru Yap 2014

Kelime Oyunu yarışması, yeni yayın sezonunda yeni kanalı Show TV’de ekrana gelecek.

Ekranların en çok seyredilen bilgi yarışması olan ve şimdiye kadar 5000′den fazla yarışmacıyı ağırlayan “Kelime Oyunu” yepyeni bölümleri ve yepyeni konuklarıyla bu sezonda yeni kanalı Show TV’de yayınlanacak. Peki Kelime Oyunu Başvuru Nasıl Yapılır ?

Başvurularınız İçin kelimeoyunu@showtv.com.tr iletişim adresini kullanabilirsiniz.

“Kelime Oyunu”, Ali İhsan Varol’un kendine has sunumuyla 12 Ağustos Pazartesi akşamından başlamak üzere hafta içi her gün 18.30 da canlı yayınlanacak ve hafta içi her gün gece 00.30′da tekrar gösterimleriyle Show TV ekranlarında olacak.

Kelime Oyunu Başvuru Formu

Kelime Oyunu Başvuru Formu Hakkında Yorumlarınızı ve Katılma İsteğinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

20 Yorum Yapılmış “Kelime Oyunu Başvuru Formu Show TV

  1. Kendime guveniyorum.beni mutlaka arayin.Lise mezunuyum.Kocaelinde oturuyorum.
    Tlf:05374842480

  2. YARIŞMAYA NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM EŞİMİN ADINA KAYIT YAPTIRMAK İSTİYORUM ONA SÜRPRİZ OLSUN LÜTFEN BAŞVURU FORMUNA NASIL ULAŞACAĞIMI BİLDİRİR MİSİNİZ
    TEŞEKKÜRLER

  3. Yarışmanızı beğenerek izliyor ve katılmak için sabırsızlıkla beni aramanızı bekliyorum.Yarışmanıza katılabilirsem eğer inanın büyük bir olasılıkla hayatımın akışı değişecektir.

  4. mrb Ali İhsan Bey Cuma günkü programınızda sorduğunuz ASTERİKS sözcüğünü farklı anlamda kullandınız.Aslı ASTERİSK tir.Dikkatinize sunulur.

  5. yarışmayı yeni izlemeye başladım. babamla birlikte neolursa olsun izliyoruz. cok beğeniyorum ilkkez tv izlemek için saati takip ediyorum. katılmayı çok isterdim

Bir Cevap Yazın

Top