8:24 am - Pazartesi Mart 27, 2017

Kahramanlık hakkında hikaye

Cumartesi, 28 Ocak 2017, 23:03 | Sizden Gelenler | 1 Yorum

Kahramanlık hakkında hikaye kısaca, kahramanlık ile ilgili hikaye. Kahramanlık hakkında hikaye

Ahmet ile Işıl iki yakın arkadaşlardır ve hafta sonu ne yapacaklarını düşünürler. Işıl’ın aklına bir fikir gelir ve Ahmet’e ailelerini de çağırıp bir piknik yapmaya karar verirler. Ahmet bu planı çok sevmiştir.

İki genç de eve gittiklerinde ailelerine bu planlarından bahsederler. Aileleri de onların hevesini kırmak istemeyip kabul ederler. Haftasonunun bir an önce gelmesini isteye Ahmet ile Işıl’ın günleri su gibi akıp gitmiştir.

En son piknik günü gelip çatmıştır. Aileler bir çok yiyecek, pasta, börek yapmıştır ve hep birlikte yeşillikler içinde bir ormana doğru yola koyulmuşlar. İki arkadaş piknik yerine varır varmaz etrafı gezmek istemişlerdir. Birlikte çiçek toplayıp etrafı turlarken Işıl’ın ayağına bir ip takılmış ve iki arkadaş da bir türlü bu ipi çıkarmayı başaramamıştır. Yoldan geçmekte olan küçük sevimli bir köpek yardımlarına koşmuştur. Işıl’ın ayağına dolanan ipi koparmıştır. Işıl ise bu köpeği çok sevip ona sarılıp kahramanım demiştir. Köpeğe kahraman max adını koyarlar.

Ailesinin yanına koşan çocuklar bu köpeği sahiplenmek istediklerini söylerler. Ailesi köpeğin kahramanlığını da öğrenince kabul eder. Bu olaydan sonra kahraman Max, Ahmet ve İpek çok yakın olurlar.

Kahramanlık hakkında hikaye hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz. 

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Kahramanlık hakkında hikaye"

  1. Başakkk dedi ki:

    Çok güzel bir hikaye

Yorum Yazın