Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Mart 2018

Kadın Hakları ile İlgili Kompozisyon

Kadın Hakları ile İlgili Yazı, Kadın Hakları ile İlgili Kompozisyon

5 Aralık 1934 tarihinde Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkı verilmesinin ardından her yıl 5 Aralık günü Kadın Hakları Haftası olarak kutlanmaya başlanmıştır. Kadınlar, bizler için çok değerli varlıklardır. Kadınlar bazen eş, bazen sevgili, bazen annedir. Ama ne olursa olsun mutlaka hepimizin hayatına yön veren bir kadın mevcuttur.

Ülkemizde maalesef ki kadınlara gereken önem ve değer verilmemektedir. Neredeyse her akşam haberlerde, öldürülen kadınlara ait olan haberler içimizi acıtmakta hepimizin yüreğini dağlamaktadır. Ülkemiz kadına olan şiddetin de çok fazla yaşandığı bir ülkedir. Bu konuda gerekli önlemler alınarak, gerek devlet gerekse vatandaşlar tarafından daha bilinçli olunması sağlanmalıdır.

Kadınsız bir dünya cehenneme döner. Bu nedenle cennetimize sahip çıkarak kadınlarımıza gereken değeri ve önemi vermeliyiz.

Kadın Hakları ile ilgili Kısa Yazı Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Helin dedi ki:

    Tşk ederm ödevimi bu ile yaptım

  2. nalan dedi ki:

    hazırlayanın ellerine sağlık tam istediğim gibi olmuş kadın haklarıyla ilgili kompozisyon giriş gelişme sonuç bölümü kısa ve öz, ödevim bitti, yayında yapımda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. :)

  3. onur dedi ki:

    Çok sevindim teşekkür kadın hakları hakkında kompozisyon ödevimi yazdım.

Yorum Yaz

e okul