8:43 pm - Cumartesi Mart 25, 2017

İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konulu kompozisyon

Perşembe, 22 Eylül 2016, 19:24 | Sizden Gelenler | 59 Yorum

İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konulu kompozisyon özet. İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konulu kompozisyon

İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konusu ile yazılmış kompozisyonu bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

Bütün insanlar yaşamlarının tümünde bir takım zor durumlarla karşı karşıya kalırlar. Bu neredeyse herkesin başına gelen bir haldir. Bu durumlarda mühim olan zor durumlar karşısında ayakta kalabilmektir.

Bu zor olaylar kimi zaman kişiye ders verici nitelikte olur ve kişi bu olayla tekrar karşılaşınca hazırlıklı olur ve olay karşısında dimdik durabilir.

Zorluklar kişinin güçlenmesini sağlayan temel nedendir. Örneğin bankadan kredi çekerek bir ev sahibi oldunuz ve bir zaman sonra kredinizi ödeyemeyecek bir duruma düştünüz ve banka evinize ev koyacak.

İşte bunun gibi durumlarda kişi elindeki şeyi yitirme tehlikesi ile karşı karşıya kalınca güçlü olmaya çalışıp bu durumdan kendini çıkarmaya çabalar.

Yaşamın bir bireyin karşısına ne gibi zorluklarla geleceği hiç belli olmuyor. İyi günlerin haricinde bizi bekleyen bir çok kötü gün de gelecektir elbet. Bu sebeple elimizdeki değerlerin kıymetini bilmeliyiz.

İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konulu kompozisyon hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz. 

59 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konulu kompozisyon"

 1. ceko dedi ki:

  saolun çok ihtiyacım vardı :D

 2. gülsüm haykan dedi ki:

  çok sağolun acil lazımdı zaten thenk you:)

 3. rukiye dedi ki:

  tşk ederim çok işime yaradı

 4. Atakan dedi ki:

  Sınava Çalışıyordum Çok Teşekkürler.

 5. fatma dedi ki:

  gerçekten teşekkür ederim…

Yorum Yazın