İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konulu kompozisyon

İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konulu kompozisyon özet. İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konulu kompozisyon

İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konusu ile yazılmış kompozisyonu bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

Bütün insanlar yaşamlarının tümünde bir takım zor durumlarla karşı karşıya kalırlar. Bu neredeyse herkesin başına gelen bir haldir. Bu durumlarda mühim olan zor durumlar karşısında ayakta kalabilmektir.

Bu zor olaylar kimi zaman kişiye ders verici nitelikte olur ve kişi bu olayla tekrar karşılaşınca hazırlıklı olur ve olay karşısında dimdik durabilir.

Zorluklar kişinin güçlenmesini sağlayan temel nedendir. Örneğin bankadan kredi çekerek bir ev sahibi oldunuz ve bir zaman sonra kredinizi ödeyemeyecek bir duruma düştünüz ve banka evinize ev koyacak.

İşte bunun gibi durumlarda kişi elindeki şeyi yitirme tehlikesi ile karşı karşıya kalınca güçlü olmaya çalışıp bu durumdan kendini çıkarmaya çabalar.

Yaşamın bir bireyin karşısına ne gibi zorluklarla geleceği hiç belli olmuyor. İyi günlerin haricinde bizi bekleyen bir çok kötü gün de gelecektir elbet. Bu sebeple elimizdeki değerlerin kıymetini bilmeliyiz.

İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konulu kompozisyon hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz. 

59 Yorum Yapılmış “İnsanın en büyük dostu zorluklardır çünkü insanı onlar güçlendirir konulu kompozisyon

  1. EVREN YAYINLARI 6. SINIF SAYFA 131’DEKİ 2. SORUYU YAPANLAR BANA YARDIM EDEBİLİRMİ YA BİRAZ SAÇMA OLDU SORU AMA DÜŞÜNÜYORUM DÜŞÜNÜYORUM AKLIMA GELMİYO NOLUR ARKADAŞLAR BANA YARDIM EDİN!!

  2. teşekkür ederim 6.sınıf türkçe çalişma kitabıma özeti olarak yazacam çünkü öğretmen anlar:):):)

    1. merhaba bende aynı amaç için kullanıyorum türkçe çalışma kitabı sayfa 135 değil mi

  3. arkadaşlar buurda vermiş hem girip sayadan yazıyosunuz hemde bok gibi olmuş diyonuz ayıp bence çok iyi

  4. çok teşekkürler ödevime yardımcı oldunuz.
    Süper bir site harika.Artık ödevlerimi burdan öğrenek yapacam.

Bir Cevap Yazın

Top