İngilizce 9. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

2016 2017 Eğitim Öğretim yılı Ortaöğretim Lise 1 –  9. Sınıf  Anadolu Lisesi İngilizce dersi 1. Dönem 2. Yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak olması amacıyla sitemizde yayınladığımız bu soruları aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz .İşte sorular:

.

Lise 1 İngilizce 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

 

          
Aşağıdaki Sürenin Sona Ermesinden Sonra Tıklayın İndirin

9. Sınıf İngilizce 1. Dönem 2. Yazılı Soruları ve Cevapları İndir, 9. Sınıf İngilizce Yazılı Soruları 2016 2017, 9. Sınıf İngilizce Dersi Birinci Dönem 1. Sınav Soruları 2016 2017, 9. Sınıf İngilizce Yazılı Soruları 2016 2017,9. Sınıf İngilizce Dersi Birinci Dönem 2.  İkinci Sınav Soruları 2016 2017, 9. Sınıf İngilizce Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları ,İngilizce Yazılı Soruları Cevap Anahtarı Anadolu Lisesi ve Meslek Lisesi Yazılı Soruları MEB

20 Yorum Yapılmış “İngilizce 9. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

  1. OFFFF YA BİR SAYFA AÇIYORSUNUZ İNGİLİZCE YAZILI VE CEVAPLARI DİYE NE YAZILI NE DE CEVAPLARI VAR NASIL İŞ YAPIYORSUNUZ YA ?

    1. evet ya bu ne insanı siteye girdigine pişman ediyorsunuz……. lütfen buna bir son verin!!!

  2. bir ülke uzaya adam gönderecekmiş.üç kişi gönüllü olnus.bunlardan biri uzaya gönderilecekmiş. biri fıransız diğeri alman sonuncusu da bizim temel.bunlar uzaya gidince bir daha dönemeyecekleri için fıransız 1 milyon istemiş.bu işi düzenleyen adam sormuş ne yapıcaksın bu parayla. adam demiş ki eşime vericem.ben gidince yanlı kalacak.alman 2 milyon istemiş adam buna da sormuş.buda yarısını karıma vericem.diger yarısını da size bağışlıyacam demiş.temel 3 milyon istemiş.adam merak etmiş neden bu kadar fazla istediğini sormuş.temel demiş ki 1 miyon karıma 1 milyon bana 1 milyona da fıransızı uzaya yollayacam da demiş.

Bir Cevap Yazın

Top