Hayaller İle İlgili Kompozisyon

Bu sayfamızda hayaller ile ilgili kompozisyon çalışmamıza yer vermeye çalışacağız.

Her insan hayalleri ile yaşar. Hayaller kişiyi hayata bağlayan en temel unsurlardan bir tanesidir. Hayatı boyunca ayakta kalmak için mücadele eden, yaşamını devam ettirmek için emek veren insanlar her zaman daha güzel günlerin hayalini kurmaktadır.

Hayallerimiz ulaşılamayacak boyutta olmadığı sürece insana her zaman yarar sağlar. Çünkü kişi hayal ettiği müddetçe bu hayallere ulaşabilmek içi mücadele etmektedir. Bu mücadele kişiyi haya bağlamakta ve ona yaşama zevki aşılamaktadır. İnsan hayallerine ulaştığı zaman ise inanılmaz bir mutluluk yaşamaktadır. Hayallere kavuşmanın vermiş olduğu mutluluğun tadı tarif edilemeyecek kadar güzeldir. Bu nedenle her insan hayatı boyunca küçük hayaller kurmaya devam etmelidir.

Hayalsiz insan yaşamdan zevk almayan insandır ve bu insanlar her zaman mutsuz olur. Hayatta mutsuz olmamak için ise küçük hayallerin peşini bırakmamak gerekmektedir. Ünlü bir sözde de olduğu gibi insan hayatta hayal ettiği müddetçe yaşamaktadır.

Hayal Kurmanın Önemi Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

5 yorum

  1. Çok güzel ödevimi bitirdim hayaller kompozisyon kısa olması çok hoşuma gitti, sınıfta hep derse katılıyorum bu ödevler sayesinde teşekkürler hazırlayanın eline sağlık.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.