Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2018

Hayalinizdeki tatil ile ilgili kompozisyon

Hayalinizdeki tatil, hayalinizdeki tatil yeri, hayalinizdeki tatil ile ilgili kompozisyon kısaca hakkında yazı. Hayalinizdeki tatil ile ilgili kompozisyon

Hayalinizdeki tatil nasıldır, hayalinizdeki tatil ile ilgili bu yazımızda bir kompozisyona ulaşabilirsiniz. Okullar kapanıp yaz tatili geldiğinde içimize aynı istekler, hayaller dolar. Kitaplar okuyup sahilde güneşlenmeyi, dostlarımızla eğlenmeyi ve yakın akrabalarımızın yayına gitmeyi hayal ederiz. Ancak hepimizin bunların da dışında bir tatil hayali vardır.

Denizin hemen yanında bir yazlık ev hayal ederiz. Tüm sevdiğimiz insanlar orada olsa, sahilde dostlarımızla oyunlar oynasak. Akşama kadar denizde kulaçlar atsak. Hep beraber bir kamp alanına gidip çadır kursak. Annelerimiz ateşin başında bize lezzetli yemekler pişirirken biz de şarkılar söylesek. Her gün bambaşka bir serüvene atılsak, farklı farklı ülkeler gezip yeni kültürler tanısak. Gittiğimiz şehirlerin tarihi ile ilgili bilgiler edinsek.

Hepimizin bu tür hayalleri vardır ve bu hayaller bitmek tükenmek bilmez. Akşam gözümüzü kapatıp yatağa uzandığımızda aklımıza farklı farklı hayaller düşer. Denizde yüzmeyi veya kar topu oynamayı düşleriz. Bazıları imkansız görünse de hayal kurmaya devam ederiz. Bu hayaller uykuya daldığımızda da bizi bırakmaz düşlerimize girer, gerçekleşmese bile insana mutluluk verir.

Hayalinizdeki tatil ile ilgili kompozisyon hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

e okul