11:58 pm - Perşembe Mart 23, 2017

Güneş Balçıkla Sıvanmaz Kompozisyon

Cumartesi, 24 Ekim 2015, 11:19 | Güncel | 1 Yorum

Atalarımızın söylemiş olduğu atasözleri günümüzde bir çok olaya karşılık gelmektedir. Bu yazımızda sizlere güneş balçıkla sıvanmaz anlamı kısa bir şekilde açıklayacağız.

güneş-balçıkla-sıvanmazOrtada olan ve herkesin bildiği bir gerçeği ya da gerçekleri değiştirmek, örtbas etmek ve gizlemek imkansız bir durumdur. Çünkü nasıl güneşin ısısı, ışığı ve sıcaklığı engellenemiyorsa, ne yapılırsa yapılsın güneşin enerjisi bitmiyorsa gerçekler de aslında bu durumdadır.

Bazı insanlar bazı konularda kendilerini haklı çıkarmak, kendilerini bahanelerinin arkasına saklamak için yalan konuşurlar aslında gerçekleri bilir. Çünkü gerçekler ve doğrular hep ön plandadır ve bu nedenle de saklanamaz, değiştirilemez bu gerçekler.

Bazı insanlar yaşamları boyunca çıkarlarını hep ön planda tutarlar ve bu yüzden de gerçeklerden uzaklaşıp gerçek ve doğru olmayanları gerçekmiş gibi çevresine göstermeye çalışır. Ancak öyle ya da böyle bu yanlışlar gözler önüne serilir. Ancak bazı insanlar vardır ki; ne kötü olsalar da çevrelerine kendilerini dürüst ve doğru biri olarak tanışmışlardır ve bir zaman sonra da bu gerçekler de ortaya çıkar.

Güneş Balçıkla Sıvanmaz Atasözü İle İlgili Kompozisyon Örneğimiz Hakkındaki Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdaki Yorum Kısmından Hemen Bize Yazın. 

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Güneş Balçıkla Sıvanmaz Kompozisyon"

  1. rabia dedi ki:

    Süper valla yalan sanmayın. Götü büyük Yağmur Coban

Yorum Yazın