Gülme Komşuna Gelir Başına İle İlgili Kompozisyon

Gülme Komşuna Gelir Başına Kompozisyon Örnekleri, Gülme Komşuna Gelir Başına İle İlgili Kompozisyon Uzun ve Kısa

Gülme Komşuna Gelir Başına

İnsan sosyal bir varlıktır. Günlük hayatında bir arada yaşadığı, karşılıklı etkileşim içinde olduğu birçok insan vardır. bu insanlarla güzel ilişkiler kurmak kişinin kendi elindedir. Bu ilişkiler esnasında karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde davranılmalıdır.

Her insanın zaman zaman gülünç duruma düştüğü anlar olabilir. Ya da herkes zamanla istenmedik durumlara düşebilir. Bu durumda karşımızdaki insanını kınamamak, onların düştüğü bu durumla dalga geçmemek gerekir. Çünkü yaşanan bu olay gün olup bizim başımıza da gelebilir. O gün geldiğinde üzülmemek, kendimizi kötü hissetmemek için biz de insan ilişkilerinde böyle anlarda anlayışlı olmaya dikkat etmeliyiz.

İnsanoğlu her zaman süt liman bir denizde yüzmez. Birçok fırtına, hayat denizinde bizleri beklemekte. Gün olur iyi günler geçirir, gün olur çalkantılı bir suda boğulmamak için mücadele ederiz. Böyle anlardan en kolay şekilde kurtulabilmek için dostlarımıza ve diğer insanlara ihtiyaç duyarız. Zor günümüzde yanımızda onları bulabilmek için biz de onların zor gününde onlara destek olmalıyız. İnsanların zor zamanlarında onlara destek olmayıp, onlarla alay etmek erdemli bir insana yakışmayacak davranışlardandır.

Gülme Komşuna Gelir Başına Atasözüyle İlgili Kompozisyon Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

29 Yorum Yapılmış “Gülme Komşuna Gelir Başına İle İlgili Kompozisyon

 1. Bu kompozisyon biraz dost kara günde belli olur ile ilgili olmuş.Biraz daha dalga geçmeme ile ilgili yazsaydınız daha güzel olabilirdi.

 2. Orçun adlı kişiye katılıyorum çok saçma olmuş biraz araştırın sınavımız var burda biraz yardımcı olun yaaaa aaaa! !!!

 3. Çok güzel cümleler kurmuş. Hemde ödevi olanlara yardım ediyor hemde bilgi ediniyoruz.Kim yazdıysa çok sağol eline sağlık…

  1. allah rızası için hiç de o kadar güzel değil biraz araştır bundan 1000 kat daha güzel olan kompozisyonlar var

 4. BİRAZ SİZİN YAZDIKLARINIZDAN BİRAZ AKLIMDAN YAZDIM VE ÇOK GÜZEL OLDU CUMA GÜNÜ HOCAYA GÖSTERECEĞİM ÇOKK SAĞOLUN :)

 5. HER CUMA KONPOZİSYON YAZIYORUZ BU CUMAKİ KONUMUZ GÜLME KOMŞUNA GELİR BAŞINA HAKKINDAYDI VE BENDE BUNU OKUYUNCA ÇOK GÜZEL ŞEYLER GELDİ SAĞOLUN

 6. Allah her keze akıl ve fikir vermiştir. Allah ın insanlara verdiği bu aklı küçük düşürüyorsanız günahını ben bilmem Allah ım bilir. Bakın o kızmı erkekmi kimse o kadar emek harcıyo. Siz bu emeğe karşılık eh işte kötü olmuş gibi cümleler yazıyosunuz.

 7. hem kompozisyon istiyosunuz kız kendi emeğiyle yazıyo siz ordan bakıp bakıp deftere yazıyosunuz kız o kadar yazıyo bi de beğendircek size oh ne ala memleket bence çok güzel olmuş çokteşekkürler

  1. kusura bakma ama beğenmiyorsan çıkarsın kız burada o kadar uğraşmış insanlar bilgilensin,ödevlerini güzel yapsın diye ama bazı insanlar var(senin gibi) bu emeğe saygı duymuyorsunuz insanların hakkını yiyiyorsunuz sana böyle yazı yazsalar hoşuna gidermi acaba bi kendine sor

Bir Cevap Yazın

Top