Gizem Karaca Kimdir

atmosferin katmanları

Gizem Karaca Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler:

Gizem Karaca Biyografisi

Gizem Karaca Kimdir. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu dizisinin yeni yıldızı Miss Turkey Güzellerinden Gizem Karaca’nın kim olduğunu merak edenler için size özel hazırlanmış haber. Gizem Karaca’nın kim ? , Gizem Karaca hakkında bilgiler :

1992 doğumlu Gizem Karaca 2011 yılında katıldığı güzellik yarışmasında ilk üçe girerek Türkiye’nin en güzel 3 kızından biri seçilmişti. Sıcak kanlı, kavga ve yalanı sevmeyen Gizem Karaca; yaşadığı olumsuz olaylara hep farklı yönden bakmayı tercih etmiştir.

Eğlenceli ve esprili kişiliği ile de girdiği her ortama ayak uydurmayı başaran Gizem Karaca Tango ve Lirik dansı eğitimine de sahip.
, Gizem Karaca Foto, Gizem Karaca Boyu,

Gizem Karaca kimdir ?
Adı Soyadı : Gizem Karaca
Oynadığı Diziler : Eve Düşen Yıldırım
Oyun Yaşı : 20-28
Boy : 175
Kilo : 53
Saç Rengi : Ela
Göz Rengi : Sarışın
Ten Rengi : Açık
Beden : 85-60-90
Ayakkabı No : 39
Yabancı Dilleri : İngilizce ( İyi Derece ) Fransızca ( Az )
Hobileri : Resim yapmak, fotoğraf çekmek, ata binmek, dans etmek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, tenis oynamak, yüzmek, öykü yazmak. Bu yarışmaya katılmak istemiş çünkü kendine güveniyor.
Eğitimi : Lisans
Doğum Tarihi:
09.07.1992

Gizem Karaca Biyografi , Gizem Karaca Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler Aktardık …

9 yorum

  1. Guzel olabilir ama bu emirin onu ferihadan daha cok sevecegi anlamina gelmez guneste diger kizlar gibi emir ve ferihanin neler yasadigini ,asklarinin ne oldugunu bilmiyor o yuzden ferihanin yerine gecmeye calismasin!!! Emir ferihayi hep sevdi ve sevecek inlari cok seviyorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.