Fox TV Kaç Para Kaç Başvuru Formu

Fox TV Kaç Para Kaç Yarışması Başvuru Formu 2014

Fox Tv ekranlarında seyirciye sunulan yeni yarışma programına katılmak isteyenler internetten hızlıca başvuru yapabilirler.

Yarışmanın sunucu koltuğunda ekranların fenomen ismi ancak bir kaç yıldır dinlenmede olan sanatçı Mehmet Ali Erbil oturacak. Bu yarışmadaki kişilerin ilk olarak sahip olacağı para miktarı tam 1 milyon lira’dır. Yarışmanın amacı ilk başta verilen bir milyonu yarışmanın sonuna kadar koruyabilmektir. Zira yarışma sonunda kişinin elinde kalan miktar kazandığı ödül olacaktır. Eğlenceli sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkacak Kaç Para Kaç yarışması çok yakında izleyenleriyle buluşacak. Yarışmaya başvurular aşağıda linkte yapılmaktadır.

Başvuru Formu Doldurmak İçin Tıkla

kaç para kaç başvuru

Sizde bu yarışmaya katılmak istiyorsanız Fox Tv resmi web adresinden yarışmaya dair formu doldurmalısınız.

Kaç Para Kaç Başvuru Formu Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

22 yorum

  1. degerlı fdx aılesı kac para kac yarısma programında olmak ıstıyorum fakat basvuru lınkınız bır turlu acılmıyor bana donus yaparsanız cok sevınırım 0535 341 12 12

    sımdıden gostermıs oldugunuz ılgıye cok tesekkurler

  2. değerli fox tv çalışanları başvuru yapıyorum ama doğum tarihli bolgeye doğum tarihini doğru yazmama rağmen gecerli tarih gir deniliyor,ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.

  3. İyi günler. Kaç para kaç yarışma programına başvuru yaptık ve ön görüşme için çağrıldık fakat adresi kaybettim. Adresi tekrar öğrenme şanım var mı?

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.