5:49 am - Pazartesi Mart 27, 2017

Facebook Zaman Tüneli Temizleme

Çarşamba, 12 Şubat 2014, 10:06 | Genel | 1 Yorum

Facebook zaman tüneli değiştirme hakkında bilgi kısaca, Facebook zaman tüneli temizleme

Facebook’ta eski dönemlerden kalma paylaşımlarınızın bazıları hoşunuza gitmeyebilir. Eski paylaşımlarınız sizi rahatsız ettiğinde bundan kurtulmak için yapmanız gerekenleri sizin için hazırladık. Son dönemlerde her türlü mesajı, yorumları, uygulamaları ve fotoğrafları kaydetme gibi bir organizasyon içinde olan Facebook’ta geçmişinizi temizlemenin yollarından bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Facebook üzerinden yaptığınız herhangi bir işlemin, örneğin mesajlarınızın, kayıt altında tutulmasını istemiyorsanız Facebook profilinizde zaman tünelinize girerek tüm kayıtları silmeniz gerekecek.

Zaman tünelinde bu işlemi gerçekleştirmek için ise zaman tünelinin sağ kısmında bulunan hareketler dökümüne tıklayın. sağ üstte ise gönderiler ve uygulamalar kısmı karşınıza çıkacaktır. Burada da küçük bir pencere açılacak ve burada silmek istediklerinizi seçerek profilinizi ayarlayın. Yorumlarınızla ilgili seçeneği seçtiyseniz tüm yorumlarınız karşınıza gelecek ve istediğiniz şekilde yorumlarınızı yönlendirebileceksiniz. Karşınıza çıkan alt menülerden de istediğiniz ayarlamayı yapabilirsiniz.

Facebook Zaman Tüneli Temizleme Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Facebook Zaman Tüneli Temizleme"

  1. Kako Hawleri dedi ki:

    Zaman tuneli

Yorum Yazın