Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi Çözümü

Pazar, 2 Ekim 2016, 10:57 | Sizden Gelenler | 160 Yorum

Facebook hesabım kilitlendi çalındı nasıl açabilirim resimli anlatım, Facebook hesabınız geçici olarak kilitlendi çözümü hakkında bilgi vereceğiz.

Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi Sebebi ve Çözümü

İnternet ve teknoloji hayatımızın olmazsa olmazlarından haline geldi. Artık her işimizi masa başında hallediyoruz. Hatta arkadaşlarımızla bile internet başında görüşüyor, onlarla sanal ortamda sohbet ediyoruz. Bunu yapmanın en kolay yollarından biri de Facebook. Facebook ile hem iletişime geçebiliyor hem uzun zamandan beri görmediğimiz arkadaşlarımıza ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca gün içerisinde listemizdeki arkadaşlarımızla paylaşımlarda bulunarak  hoş vakit geçirebiliyoruz. Hatta öyle ki bazılarımız Facebook olmadan yaşayamaz duruma geldi.

Peki bir gün baktınız ki Facebook hesabınız çalışmış, ne yaparsınız? Hemen paniğe kapılmayın. Eğer ki karşınıza  “Hesabınız geçici olarak kilitlendi” ifadesi çıkarsa şu yolları izleyin:

Facebook sizden cep telefonu numaranızı isteyecek. Bunu girdikten sonra telefonunuza bir doğrulama kodu gelecek. Doğrulama kodunu girdikten sonra yeniden Facebook hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Çok fazla sayıda mesaj ya da arkadaşlık isteği sebebiyle hesabınız spam olarak algılanmış ve kapatılmış olabilir. Ya bir hafta bekler ya da Facebook yetkilileri ile bağlantı kurarak durumu düzeltebilirsiniz.

Videolu Anlatım

Sizin de Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi Hatası mı Alıyorsunuz ? Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 2017 YGS Soruları ve Yorumlar İçin Tıkla

160 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi Çözümü"

 1. mavideniznisan dedi ki:

  Hesap gecici kitlendi acilmasinin rica ederim

 2. nisan dedi ki:

  Hesap yanlis sifre girdim icin gecici olarak kitlendi acilmasini rica ederim

 3. Ozlem Ozturk dedi ki:

  Arkadaslar face hesabiniz kilitlenirse hesap silme linkinden mailinizi ve sifrenizi yazip sifrenizi yenileyin diye uyaricaklar yeni sifre yazdiktan sonra faceiniz acilir silmek istedginizden eminmisiniz diye sorar hayir dersiniz olay kapanir

  • erdemAdınız ... dedi ki:

   dostum merheba hesap silme linkini atarmısın lütfen ya benimde kitlendi face hesabım lakin lini bilmiyorum yardımcı olursanda biraz daha sevinirim

  • Hamza Hamza dedi ki:

   Selam aleykum siz Facebook ta benim arkadaşım siniz benimde kilitlendi

 4. Ozlem Ozturk dedi ki:

  Arkadaslar face hesabiniz kilitlenirse hesap silme linkinden mailinizi ve sifrenizi yazip sifrenizi yenileyin diye uyaricaklar yeni sifre yazdiktan sonra faceiniz acilir silmek istedginizden eminmisiniz diye sorar hayir dersiniz olay kapanir

 5. Emine dedi ki:

  Benim face kilitlendi tc istediler gönderdim

Yorum Yazın