Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Temmuz 2018

Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi Çözümü

Facebook hesabım kilitlendi çalındı nasıl açabilirim resimli anlatım, Facebook hesabınız geçici olarak kilitlendi çözümü hakkında bilgi vereceğiz.

Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi Sebebi ve Çözümü

İnternet ve teknoloji hayatımızın olmazsa olmazlarından haline geldi. Artık her işimizi masa başında hallediyoruz. Hatta arkadaşlarımızla bile internet başında görüşüyor, onlarla sanal ortamda sohbet ediyoruz. Bunu yapmanın en kolay yollarından biri de Facebook. Facebook ile hem iletişime geçebiliyor hem uzun zamandan beri görmediğimiz arkadaşlarımıza ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca gün içerisinde listemizdeki arkadaşlarımızla paylaşımlarda bulunarak  hoş vakit geçirebiliyoruz. Hatta öyle ki bazılarımız Facebook olmadan yaşayamaz duruma geldi. Güvenlik nedeniyle hesabınız geçici olarak kilitlendi çözümü.

Peki bir gün baktınız ki Facebook hesabınız çalışmış, ne yaparsınız? Hemen paniğe kapılmayın. Eğer ki karşınıza  “Hesabınız geçici olarak kilitlendi” ifadesi çıkarsa şu yolları izleyin:

Facebook sizden cep telefonu numaranızı isteyecek. Bunu girdikten sonra telefonunuza bir doğrulama kodu gelecek. Doğrulama kodunu girdikten sonra yeniden Facebook hesabınıza ulaşabilirsiniz. Eğer bu da olmuyorsa sizi ispatlayacak kimlik, ehliyet belgesi, pasaport veya evlilik cüzdanı gibi belgelerin fotoğrafını çekip facebookta sisteme yüklerseniz hesabınız muhtemelen birkaç gün içinde açılacaktır.

Çok fazla sayıda mesaj ya da arkadaşlık isteği sebebiyle hesabınız spam olarak algılanmış ve kapatılmış olabilir. Ya bir hafta bekler ya da Facebook yetkilileri ile bağlantı kurarak durumu düzeltebilirsiniz.

Videolu Anlatım

Sizin de Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi Hatası mı Alıyorsunuz ? Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Edibe Elyessa dedi ki:

  Orjinal hesabım kapandı aktif olarak kullanmadığım halde yardımcı olun lütfen🙁

 2. POYRAZ dedi ki:

  Teşekkürler

  Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Size olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yapacağız.

 3. tevfik dedi ki:

  kimlik bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz açın yeni bir hesap boş verin.

 4. Bahar ksk dedi ki:

  Ne yazık ki, bizim bu ek belgeleri gözden geçirdiğimiz süre içerisinde hesabınıza erişemeyeceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Size olabildiğince hızlı bir şekilde dönüş yapacağız.

  Facebook giriyorum bunu diyor

  1. esra dedi ki:

   Aynen benimde öyle ne zaman açılır bu şekilde olan bir hesap aceba

 5. Mağdur dedi ki:

  Ya Allah rızası için mezun öğrenciyim sınava hazırlanıyorum biri yardım etsin takıntılı birisiyim, 1-2 ay önce dondurduğum eski facebook hesabıma yanlışlıkla girdim yaklaşık 7-8 sene önce açtığım, doğum tarihini sallamıştım, profil fotoğrafımı da geçen sene kaldırdım şimdi benden giriş onayı istiyor, tanınan bir cihazdan giriş yap diyor ya her zaman girdiğim telefondan giriyorum kabul etmiyor lütfen biri yardım etsin inanın ders çalışamıyorum takıntıdan

  1. yaren kara dedi ki:

   merhaba, aynı sorunu 1-2 gündür ben de yaşıyorum bu sorunu çözebildiyseniz bana da yardımcı olabilir misiniz?

Yorum Yaz