4:14 pm - Pazar Mart 26, 2017

Din Kültürü TEOG Soruları ve Cevapları (Merkezi Ortak Sınav)

Salı, 29 Nisan 2014, 19:22 | Eğitim Dünyası | 16 Yorum

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi merkezi ortak sınavı bugün yani 28 Kasım Perşembe günü gerçekleştirildi. TEOG Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi Din Kültürü Merkezi Ortak sınav soruları ile cevap anahtarı derszamani.net farkıyla çok kısa bir süre sonra bu sayfa olacak. MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından TEOG Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soruları ve cevapları açıklanır açıklanmaz bu sayfada yer alacak. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ortak sınav soruları, sizlerin yorumları, Din Kültürü ortak sınav soruları, Din Kültürü TEOG Soruları

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi TEOG Ortak Sınav Soruları Açıklandığı An Bu Sayfada Olacak.

teog

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi TEOG Ortak Sınav Sorularını Hatırladıklarınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilir ve Okuyabilirsiniz.

Bugün saat 11:20’de başlayan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi TEOG ortak sınavı 40 dakika sürdü. 8. Sınıf öğrencileri kendilerine bildirilen 8. Sınıf TEOG Din Kültürü ortak sınav konuları doğrultusunda soruları yanıtladılar. TEOG Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Merkezi ortak sınav soruları ve cevap anahtarı ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ortak sınav yorumları sorular nasıldı bilgisi bu haberde. Değerli öğrenciler TEOG Merkezi Sistem Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ortak sınav soruları MEB tarafından açıklanır açıklanmaz sizler için bu sayfaya ışık hızıyla ekleyeceğiz. Aşağıdan TEOG Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soruları hakkında yorumlarınızı ve hatırladığınız soruları hemen paylaşabilirsiniz.

Din Kültürü TEOG Soruları Cevap Anahtarı ve Hatırladığınız Cevapları Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

16 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Din Kültürü TEOG Soruları ve Cevapları (Merkezi Ortak Sınav)"

 1. büşraa dedi ki:

  toplam kaç yanlışınız var

 2. AYDA dedi ki:

  ben soruları ve cevapları bulamadım bulan

 3. shjkbd dedi ki:

  dindeki nasrettin hocalı soruyu naptınız?

 4. asdfghj dedi ki:

  dinde beytullahlı bi soru vardı onun cevabı ne olacak?

 5. tuğba dedi ki:

  zekat sorusunu ne yaptınız arkadaşlar ???

  • ali dedi ki:

   hangi zekat sorusunu? eğer ömerli soruyu diyosanız ben d yaptım.

   • hale dedi ki:

    dinde a kitapçığı 18.soru doğru cevap a değil d şıkkıdır.aşıkkı sadaka ile ilgili b şıkkı zekarrtır. meb. kendi kitabındada zekata örnek olarak d şıkkını veriyor. ben yarın MEB’e dilekçe vereceğim,sizde itiraz edin.147 den arayarak yardım alabilirsiniz.

 6. gfdhffh dedi ki:

  matematik fraktal sorusnu ne yaptınız a diyen var d diyen var ne olcak??

Yorum Yazın